gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

kardeşim ve onun sınıfı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

karderşim sınıfında dışlanıyor malesef. evet onu fazla sevmediğmi biliyorum ama o benm kardeşiim ve ne olursa olsun onun sınıfda dışlanmasını istemiyorum. sınıfında iki kız var sürekli ona kötü davrınıyor ve sınıfta kimse ile konuşmuyor.
    bugün okuluna gittim o iki kız yaşlarına bakmadan bana bakıp bakıp gülüolar.
    şimdi 8. sınıf öğrencileri dövsem döverim ama daha sonra sınıfta kardeşime ne yaparlar bilmiyorum.
    bu yüzden birşey yapamıorum.
    onun okuldaki bu kızlarla sorunu olsun istemiyorum.
    ne yapsam anlamadım.
    dövsem sınıfta kardeşim yine olacak.konuşşam en fazla bir hafta durucak daha sonra daha kötü olucaklar lütfen bir fikir verin nolur.

2. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bırak oluruna gothic, aman dövme gerek yok :) belki öğretmenle konuşsan faydası olabilir

kardeşim ve onun sınıfı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rıfat Ilgaz (Hababam Sınıfı) O Soruyu Cevaplıyor.

Rıfat Ilgaz (Hababam Sınıfı) O Soruyu Cevaplıyor.

Hababam Sınıfı romanının yazarı Rıfat Ilgaz,Tüyap Fuarında kitaplarını imzalıyordu.Yazarın imzalı kitabını almak için sıraya giren gençlerden biri sordu : " Efendim,çok sürükleyici. Özellikle 'Hababam Sınıfı' na bayılıyorum. Bildiğim kadarıyla öğretmendiniz. Neden yazar olmayı düşündünüz ? Ve yazar olmak isteyenlere neler tavsiye edersiniz ?" Yazar,soru soran gence baktı :...
  2. üç kardeş ve hakediş...

üç kardeş ve hakediş...

Arızam 'ım kör sağır dilsizi kadar olmasada kafa kurcalıcak bi soru .. ewet meleklerim sorum şu: Üç kardeş köylerinde fakirlikten canları sıkılır ve düşünüp bir karara varmışlar.yapacakları şey üç kardeşte farklı ülkelere gidip on yıl boyunca çalışıp kazandıklarını getirip bir yerde buluşacaklar ve bu paraları üçe bölecekler.on yıl gecer kardeşler kazandıklarınıda yanlarına alır tam...
  3. Kardeşim!!!ve Nişanlım

Kardeşim!!!ve Nişanlım

nişanlıma sözler erkek kardeşime sözler Çok asi ve yaramaz bi erkek kardeşim var orta 1. sınıfa gdiyo 12 yaşında.Ve bende nişanlıyım kardeşim nişanlımı hiç istemiyo çok kıskanç evlenmemizi hele düşünmek istemiyo o buraya gelindiğinde garip nişanlıma kaşınma yapmadığını bırakmıyo hakaret ediyo dövüyo kovuyo aklınıza ne gelirse artık o çocuk değil annem babam bunun doğal bişey olduğunu her...
  4. Olsen kardeşler ve stilleri

Olsen kardeşler ve stilleri

Farklı stilleriyle ve kendine özgü stilleriyle Olsen kardeşler...
  5. bir günde sınıfın o...su oldum

bir günde sınıfın o...su oldum

arkadaşlar geçenlerde biri ile çıkmaya başladım okulun orada buluştuk arkadaşımın biri bunu görmüş ve tüm sınıfa söylemiş şimdi herkes biliyor arkamdaki çocuk vbana sende o yolda gidiyorsun sen salaksın falan deyip duruyor sınıfta herkes birileri ile çıkıyor sanki tek ben varım ilk defa birisi ile çıktım ne var sanki hatta arkadaşın birisi dersin ortasında hocam önümdeki kız biriyle çıkıyor...

Sayfayı Paylaş