gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Yanımda Sen Olmayınca

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sabah uyandım baktım bir çevreme Herşey dün gece bıraktığım yerde Anlamı yok herşey düzenli olsa bile
    Sevgilimin resmi bana bakmıyor yine
    Anladım bugün yalnızım tek başıma
    Çıkar dolaşırım sakin kafam
    Bir oraya bir buraya eski dostlara
    Özlemişim eskilerden bir hava
    Çünkü çok güzel...
    Yalnız dolaşmak
    Çünkü çok güzel
    Yanımda sen olmayınca
    Güneş battı çaresiz döndüm eve
    Sensiz farketmez ne gündüz ne gece
    Anlamı yok herşey düzenli olsa bile
    Sevgilimin resmi bana bakmıyor yüne
    Çünkü çok güzel !

Kargo - Yanımda Sen Olmayınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Seninle Başım Dertte

Kargo - Seninle Başım Dertte

Bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak Belki bu aşk ölümsuz belki yarım kalacak Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni Bir bilmece gibisin çözemedim ben seni Seninle başım dertte ne yapsam bilmiyorum Canımdan bir parçasın söküp atamıyorum Bazı gün darılırsın bazı gün barışırsın Bazı günde kaybolur hasrete karışırsın Her gun değişiyorsun avutuyorsun beni Bir bilmece gibisin çözemedim...
  2. Kargo - Sen Uyurken

Kargo - Sen Uyurken

Sen uyurken oturdum tek başıma Düşünmek zor geldi daldım yanlızlığa Sen uyurken kelimeler dudağımdan Döküldüler damla damla yatağıma Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken Sen uyurken rüyalarında ben var mıyım sen uyurken yanımda Sen uyurken oturdum tek başıma Düşünmek zor geldi daldım yanlızlığa Sen uyurken uyandın birden Gülümsedin bana düşündüklerimi bilmeden Sen uyurken...
  3. Kargo - Sen Bir Meleksin

Kargo - Sen Bir Meleksin

Denizler durulunca Işıklar kapanınca Unut yıktığın günleri Gel,gir rüyama Bembeyaz bir söz ol Unuttur kendini Utandıma özlemi Gel , gir rüyama Uzun bir sessizlik ol Bekleme sözleri Razıyım susmaya Gel,gir rüyama Sen bir meleksin ,meleksin Herşeyi affedersin Sen bir meleksin, meleksin Her şeyden güzelsin
  4. Kargo - Sen Ağlama

Kargo - Sen Ağlama

Sen ağlama dayanamam Ağlama göz bebeğim sana kıyamam Al yüreğim senin olsun Yüreğin bende kalırsa yaşayamam.. Hasret oldu ayrılık oldu Hüzünlere bölündü saatler Gördüm akan iki damla yaş Ayrılık da sevgiyle beraber Sen ağlama dayanamam Ağlama göz bebeğim sana kıyamam Al yüreğim senin olsun Yüreğin bende kalırsa yaşayamam.. Bir şarkı bir şiir gibi Yaşadım canım acıları Senden...
  5. Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben. EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA. GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur. AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur. Hasretin Canimi, yakar kavurur, SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA. Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA. GiderSen Baharim, Hazana döner. Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer. Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer....

Sayfayı Paylaş