gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Karıncadan Kurtulma Yolları !!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

karıncadan kurtulma yolları karıncalardan kurtulma yolları karıncalardan kurtulmanın kurtulmak Karıncadan yana benim bir derdim olmadı ama annem çok çekti, keşke bu bilgiye daha önce sahip olsaydım.. Annem aylarca karıncalarla sözleşmeye yapmaya çalıştı ama karıncaların annemi taktıkları yoktu ve sonunda evi ilaçladık ve üzülerek sölüyorum yok oldular.... İnşallah bu bilgi sizlere yardımcı olur...

Karıncalardan Kurtulma - Karıncalardan Kurtulma Yolları
    Karıncalar Aslında zararlı değillerdir Ama bazen o kadar çoğalırlarki onların varlığı bizi rahatsız eder.Birde bakarsınız Mutfağınızı evinizin heryerini sarmışlar .İşte bu noktada sizler onlardan kurtulmanın yollarını ararsınız.Karıncaları kovmayıyok etmeyiöldürmeyi düşünürsünüz.Ana nafile......onlar yinede gelirler.
    Karıncaları öldürmeye gerek yoktur karınca'lardan kurtulmak istiyorsanız.Karınca ilacı aramanızda gerekli değildir.Karıncalardan kurtulmanın tek yolu "Talk Pudra" kullanmaktır.Talk pudrayı karıncaların evinize yada mutfağınıza girdiği yerlere serpersenizKarıncalar sür'atle o ortamı terkederler.
    Dikkatle belitmeliyim ki burada amaç karıncaları öldürmek değil karıncaları evinizden kovalamaktır. Doğadaki dengeyi bozmanın anlamı yok. Ülkemizde meydana gelen kene vakaları sonrasında karıncaların kene'leri durdurduğu/yok ettiği ispatlandı.

Yukarıdaki konu
    fotohayat.blogspot.com adresinden alınmıştır.

Karıncadan Kurtulma Yolları !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karıncalardan kurtulmanın yolları!

karıncalardan kurtulmanın yolları!

karıncalardan kurtulmanın yolları Karıncalar belkide evimizdeki zararlı böceklerin en zararsızıdır. Zararsız olmalarına karşın tek kötü tarafları ise genelde evinizde bir kaç değil binlerce karınca olmasıdır. Karıncalar yiyeceklerinizi yerler ve bozarlar, duvarlarınızda yürürler ve cinslerine göre sizi ısırırlar. Bunlara ilaveten etrafta görünmeleri canınızı fazlasıyla...
  2. Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları

Evdeki karıncalardan kurtulmanın yolları nelerdir evimi karıncalar basıyor ne yapabilirim bana ne önerirsiniz?
  3. Gebelik Stresinden Kurtulmanın Yolları

Gebelik Stresinden Kurtulmanın Yolları

gebelik stresi, hamilelik stresi, gebelik stresinden korunma Sevgili melekler, gebelik süreci hiç de kolay bir süreç değildir. Bu süreç boyunca endişe etmenizi gerektirecek pek çok durumla karşılaşabilirsiniz. Beslenmeniz, bebeğinizin sağlığı, doğumu, doğum sonrası gibi pek çok konu endişe kaynağınız olabilir. Eğer bu ilk gebeliğinizse bu endişeler sizi strese sokabilir. Gebelik stresi...
  4. Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları

Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları

Bir kaç karınca belki sıkıntı yaratmayabilir, fakat karınca istilası sizi yiyecek yapmaktan, mutfağınızı gerçek düzgün kullanmaktan alıkoyabilir. Evinizde başı edemeyeceğiniz civarı karınca varsa hanesi ilaçlatmak problemi kısa zamanda çözecektir. Şayet karınca problemi kritik boyutlarda değilse bir takım naturel yöntemleri faydalanarak onları mutfağınızdan ve yemeklerden uzak tutabilirsiniz....
  5. Haşerelerden Doğal Yöntemlerle Kurtulun

Haşerelerden Doğal Yöntemlerle Kurtulun

Böcekler tüm sene boyunca yaşayan varlıklardır. Yazın yavruları ortaya çıktıkları için daha çok onlarla karşılaşıyoruz.Evlerin başı sık sık haşereler, sinekler, karıncalar vs. böceklerle beladadır.. Haşeratın eve girişini önlemenin ve eve dadanan böcekleri yok etmenin doğal yollarını bilmenizde yarar var. Evinize dadanan böceklerden kurtulmak ve eve başka haşerat girmesin istiyorsanız,...

Sayfayı Paylaş