gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karlı Ve Soğuk Havalarda Cilt Bakımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Karlı Ve Soğuk Havalarda Cilt Bakımı nasıl yapılır cildim morardı ve kurudu lütfen yardım edin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Karlı Ve Soğuk Havalarda Cilt Bakımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğuk havada cilt bakımı

Soğuk havada cilt bakımı

Kış mevsiminin gelmesi ve havaların aniden soğumasıyla birlikte özellikle bayanların saç ve ciltlerinde görülebilen problemler, alınacak birkaç önlemle giderilebiliyor. Uzmanlar, kış mevsiminin gelmesi ve havaların soğumaya başlamasıyla birlikte özellikle bayanların cilt ve saçlarında çeşitli problemler yaşadığını ve bu problemlerin alınacak birkaç önlemle çözülebileceğini belirtiyor....
  2. kış mevsiminde soğuk havalarda sağlıklı bir cilt için öneriler

kış mevsiminde soğuk havalarda sağlıklı bir cilt için öneriler

Kış yaklaşırken vücudunuzun bakımına ve teninize özen göstermelisiniz. Kış aylarında cilt tipinize ve kuruluğuna göre uygun nemlendirici krem ve cilt besleyi*cileri kullanabilirsiniz. Kışın sert rüzgarlarının cildi tahriş et*me ve kurutma etkisi olur. Kışın bu dondurucu ve cilt bozu*cu etkisinden korunmak için eldiven, atkı, bere gibi vücudu dış etkenlerden direkt olarak koruyabilecek giysiler...
  3. Soğuk havalarda saç bakımı

Soğuk havalarda saç bakımı

Soğuk havaların yaklaştığı şu günlerde saçlarınızın yıpranmasını istemiyorsanız şimdiden önlemini alıp bakımını yapmalısınız Bunun için neler yapılabilir gerekli bilgileri veriyorum Sıcağı özlemle aradığınız bu havalardan, saçlar da nasibini alıyor. Saçlarınız kuruyor ve buna bağlı olarak da kırılıyor. Soğuklar, özellikle kuru saçlar için çok riskli bir dönemdir. Bu nedenle, şampuan olarak...
  4. Soğuk Havalarda Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

Soğuk Havalarda Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

soğuk havalarda cilt bakımı cilt bakımı nasıl yapılır kışın cilt bakımı Kışın soğuğpa fazlasıyla maruz kalan cildimiz için ayrı bir özen göstermemiz gerekir melekler :) Eğer yeterli nemi cildimize sağlamazsak , cildimiz iyice kurur, çatlar ve yer yer kanayarak çok acı verir. Peki kışın cilt bakımı nasıl yapılmalı ? Güneş ışınlarının azalması ve soğuk havanın etkisiyle deri kalınlığı...
  5. Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri

Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri

Kış Aylarına Özel Bakım Soğuk Kış Aylarına Özel Cilt Bakım Önerileri Her ne kadar bahar aylarına girmiş olsakta hala soğuk günleri yaşıyoruz ve bunlar son soğuklar biliyoruz :) Sevgili Melek'ler, bir misafirimiz bize "soğuklardan cildim, saçalrım ve tırnakalrım berbat oldu, bana güzellik önerilerinde bulunun" diye yazmış. Bizde o misafirimze özel ve onun gibi bu konuda dertli olan...

Sayfayı Paylaş