Kasim 2010 hamişleri buraya...

olur boyle seyler halsızlık falam canın hıcbısey yapmak ıstemez ve ıstahın da olmaz.....sut ıersen bu arada lıght ıc yagsız olsun yanı.....bosver olsun yat dınlen esınde yardımcı olsun sana ıs konusunda yanı kı anlayısla karsılayacaktır.....bende tavuktan uzaklasmıstım bunlarda normal ama duzelır.....
yıne gorurusuz ben cıkıyorum canım.....

tamam canım tekrar çok teşekkür ederim.. kendine ve bebişe iyi bak lütfen... görüşürüz...

tamam canım tekrar çok teşekkür ederim.. kendine ve bebişe iyi bak lütfen... görüşürüz...[/Q

bır melek dılıyorum canımm senınlee ay hamılee kaldıkk:)benım son adet tarıhım 22 kasmdıı... 4 haftalık cıvarı dedı doktorum bana..muhtesemm bı duygu yaa allah ısteyen herkesee tattırsınnn...sımdıdenn cokkk heyecanlıyımm benn ..en sevdıgım seylerı cıkardım hayatımdan acııyıı.tuzuu..sıgarayııı vs..hıc sevmedıgım seyler gırdı hayatıma..sütt,meyve..cevıs fındık vs..ama bebegım ıcınn yıyorumm yıcemdee cevızıı cokk onerıyorlarr bıde balıgıı zeka gelısımı ıcınn cokk onemlıymıs bıdee suu gunde 10-15 bardakk suu kesınlıkle ıcmemız gerekıyormus....

tatlım sayfan hayırlı olsun, anladığım kadarıyla güzel gidiyor hamileliğin Allah tamamına erdirsin, inş darısı bize, bizler de bu ay gelir hamiş melek olarak yorumlar yaparız. iyi bak kendine...

tatlım sayfan hayırlı olsun, anladığım kadarıyla güzel gidiyor hamileliğin Allah tamamına erdirsin, inş darısı bize, bizler de bu ay gelir hamiş melek olarak yorumlar yaparız. iyi bak kendine...

canımmmm inşallah :)öyle dua ediyorum ki sizler içinde ama ben hissediyorum bu ay güzel haberler alıcaz... sıkı çalışmalara devam ama kafanıza takıpta stres yapmayın rahat bırakınca daha kolay oluyo bence... sizlerde güzel haberlerle gelin topiğin adını değiştirelim kasım ve aralık hamişleri diye... :) hep birlikte geçirelim hamileliğimizi inşallah...

canımmmm inşallah :)öyle dua ediyorum ki sizler içinde ama ben hissediyorum bu ay güzel haberler alıcaz... sıkı çalışmalara devam ama kafanıza takıpta stres yapmayın rahat bırakınca daha kolay oluyo bence... sizlerde güzel haberlerle gelin topiğin adını değiştirelim kasım ve aralık hamişleri diye... :) hep birlikte geçirelim hamileliğimizi inşallah...

sağol güzelim, bir haber alırsak zaten ilk öğrenenlerden olacaksınız bağıra bağıra gelip söylerim valla :) sana ve sayfaya yazan tüm hamişlere iyi günler diliyorum Allah kavuştursun bebeklerinize...

sağol güzelim, bir haber alırsak zaten ilk öğrenenlerden olacaksınız bağıra bağıra gelip söylerim valla :) sana ve sayfaya yazan tüm hamişlere iyi günler diliyorum Allah kavuştursun bebeklerinize...

sağol bitanem benim bende sabırsızlıkla bekliyorum hepinizden ayrı ayrı güzel haberleri... Dualarımız kabul olsun inşallah... öpüyorum seni

aynennn bende bağırcam haykırcam herkeslere çünkü şuan kimseyle hamile olma isteğimi paylaşmamışım tek sizlerle paylaştım inş müjdeli haberler veririz..

birmelekdiliyorum kuzucuk sanada topiğin hayırlı olsun diyorum.bebişinin ilk tıkırtılarından dünyaya geliş serivenüne kadar herşeyi burdan takip etmeye çalışırz nede olsa sen bizim ilkimiz oldun =) bakalım devamındada güzel haberler alırız inşşş kendine çok ama çok ciciş baaakkk :baby:

aynennn bende bağırcam haykırcam herkeslere çünkü şuan kimseyle hamile olma isteğimi paylaşmamışım tek sizlerle paylaştım inş müjdeli haberler veririz..

birmelekdiliyorum kuzucuk sanada topiğin hayırlı olsun diyorum.bebişinin ilk tıkırtılarından dünyaya geliş serivenüne kadar herşeyi burdan takip etmeye çalışırz nede olsa sen bizim ilkimiz oldun =) bakalım devamındada güzel haberler alırız inşşş kendine çok ama çok ciciş baaakkk :baby:

canım benimmmm çok teşekkür ederim.. inşallah sizlerdende güzel haberler alırızda hepimizin topiği olur yine burda bebişlerimizin gelişimini paylaşırız hep birlikte.dualarım hep sizinle ama bu ay güzel haberler gelecek bence çalışma işini sıkı tutun haaa boşa geçirmeyin sakın :) :d014::erkek bebe:yupis:leylekhadi bekliyorum haberlerinizi :hamile:

meraba arkadaşlar bende kasım ayında hamile kaldım bebeğim 7 haftalık ve çok mutluyum allah isteyen herkeze nasip etsin

kızlar merhaba,

uzun süredir giremiyorum.. ya işlerim çok yoğun oldu yoğun olmayan günlerdede işe gelmedim bikeç gündürde eşim rahatsızlandı onunla ilgilendim vs giremedim ... 7. haftamzı tamamlamak üzereyiz bebeğimle... mide bulantıları dşında bi sıkıntımız yok çok şükür... sizlerin nasıl gidiyor kzlar?

Elviran'cım sanada hayırlı olsun inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.evet tam aynı zamanda hamile kalmışız sanırım. sen kalp atışlarını duydun mu?

Geri