gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Katie Holmes'tan Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

katie holmes katie holmes güzellik sırları

Sevgili melekler, son günlerde eşi Tom Cruise ile olan boşanma davasıyla gündemde olan Katie Holmes güzellik sırları ile ilgili sevenlerine bazı bilgiler verdi. İşte Katie Holmes'un güzellik sırları :)

Aldığı boşanma kararıyla magazin basının gündemine oturan Katie Holmes , moda dergisi C Magazine'e konuştu. Eşi Tom Cruise 'dan ayrılmadan önce gerçekleştiği için özel hayatıyla ilgili bir detay barındırmayan röportajda, oyuncunın hem güzellik sırları hem de moda tavsiyeleri yer alıyor.

Kızı Suri'nin de kendisi gibi dış görünümüne özen gösterdiğini ifade eden Holmes, bazen önemsiz gözüken aksesuarın bile bir kadını mutlu edebileceğini söyledi.

Alışveriş yaparken satıcıya kendisini teslim etmediğini anlatan Holmes, "Bana neyin yakıştığını gayet iyi biliyorum, o yüzden de kararımı tek başıma alıyorum" diyor ve ekliyor: "Kendime makyaj yaparken, yüzümdeki en ufak ayrıntıya dikkat ediyorum. Göz kalemimin kalınlığı bakışlarımı derinleştiriyor. Ciddi bir ifade için koyu renkleri tercih ediyorum."

Katie Holmes'tan Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katie Holmes'tan Boşanma Sonrası İlk Pozlar....

Katie Holmes'tan Boşanma Sonrası İlk Pozlar....

Katie Holmes Haberi Katie Holmes Elle Dergisi İçin Verdiği Pozlar Biliyorsunuz ki gündemde şu sıralar Tom Cruise Ve Katie Holmes boşanma konuları dolanıyor..Hatta Tom Cruise ve David Beckham Katie Holmes tarafından yatakta basıldıdğına dair haberler bile yayımlandı...İşte Katie Holmes boşanma sonrası ilk pozlarınız Elle dergisine verdi...Nasılda rahatlamışa benziyor değil mi? ...:)...
  2. Boşandıktan Sonra Katie Holmes'te Neler Değişti....

Boşandıktan Sonra Katie Holmes'te Neler Değişti....

Katie Holmes Haberi Katie Holmes Boşandıktan Sonra Değişti Tom Cruise ile 6 yıllık beraberliklerini bitiren Katie Holmes artık çok değiştiğini ifade etti...Boşanmaları büyük bir olay olan Katie Holmes Ve Tom Cruise boşandıktan sonra biliyorsunuz ki kızları Suri nin velayetini mahkeme anneye vermişti...Suri ve annesi Katie Holmes bu boşanma olayının ardından bi süre kafalarını dinlemeleri...
  3. Güzellik Sırları Ve Karbonat

Güzellik Sırları Ve Karbonat

Melekler Karbonat ve güzellik ikilisi muhteşem bir ikili.Aşağıdaki yazıya sizde bayılacaksınız.Karbonatın mucizevi yararları ve güzelliğimize güzellik katacak püf noktaları.Hepimiz güzellik iksirlerine bayılırız.Bu konuda her türlü bilgiye açığız....Bakalım neler öğreneceğiz. Cilt lekeleri, diş beyazlatma, ayak bakımı, yorgunluk giderme gibi sorunlara etkili ve kolay çözümler mi arıyorsunuz?...
  4. Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle...
  5. Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Bade İşçil'den Güzellik Sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin güzel ve fettan güzeli Bade İşçil, düzgün fiziği ve bakımlı haliyle tüm genç kızların ve genç erkeklerin gözdesi. Güzel yıldız bu güzelliğini korumak adına çok da teferruatlı bakımlar yapmıyor. Akıllıca yaptığı ufak tefek bakımlar onu hep genç ve dinç tutuyor... Güzel...

Sayfayı Paylaş