gebe
  1. rabbinegüven

rabbinegüven Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında rabbinegüven tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim.
    sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım.
    herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm...
    aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip vurmayı düşününcede kalbime bir ağırlık çöküyor.cesaretsiz olarak düşünüyorum kendimi.daha sonra böyle şeyler için cesaretsiz olabilirim , demekki bu işleri sevmiorm , hoşlanmıyorum diyorum ama sonrada kendi kendime diyorumki acaba kendimimi kandırıyorum , kendimi tatmin etmek için mi uyduruyorum diyorum.
    Dini yönden kendimi sorguluyorum ve dogruyu yaptıgımı düşünüyorum ama aslında kendimimi kandırıyorum diyorum :(
    Akşama kadar kendimi yiyip bitiriyorum aksam en sonunda mutlu oluyorum ama sabah kalkınca yine kafam takılıyor.

kişiliğim içinde kavram kargaşası yaşıyorum :( lütfen yardım edin.ne yapmam lazım ? Aslında benim kişiliğim böylemi yoksa kendimimi kandırıyorum :/

kısacası ;

böyle olayları toplasam hayatımda 5-6 defa yaşamışımdır.hepsindede kafaya takmışımdır.en başta ben artislik için küfür ediyorum , sonrada karsımdakinden kötü şeyler görüyroum.ve sonunda kafaya takıyorum.diğerleri gelip geçiyor unutuyroum.normalde görüsmediğim insanlar oldugu için unutmusumdur diyorum , şimdi neredeyse hergün görüstüğüm bir insan oldugu için değişik bir kaygıya kapılıyorum, hergün dövmeyi düşünücem , vurmayımı düşünücem diyorum.Sonra kendimi tatmin ediyorum ama kendimim kandırıyorum diyorum lütfen bana yardım edin :'(

cok uzun oldu kusra bakmayın :'( Allah ' a Emanet Olun .

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba arkadaşım, Öncelikle senin de yazında belirttiğin gibi kavram karmaşası yaşıyorsun. Yazdıklarını okuyunca hayrete düştüm doğrusu, sen sana vuran birine neden el kaldıramadığını dini yönden sorgulayabiliyorken, nasıl oluyor da küfür edebiliyorsun, üstelik artistlik (!) olsun diye :S Kendine vurana nasıl karşılık veremediğini düşüneceğine neden durduk yere etrafa küfür ettiğini düşün ve buna bir çözüm bul derim ben. Muhtemelen bu sorununa bir çözüm bulduğunda da kimse sana el kaldırmayacaktır zaten...

3. rabbinegüven

rabbinegüven Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 yaşındayım.o kötü huyu çıkarmam gerekli doğru aklımdan.öyle şeyler yapmamalıyım.teşekkürler yorumunuz için.

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Henüz çok gençsin, kendine çeki düzen vermelisin. Eğer bu hareketinin yanlış olduğunu burada açıkça sorgulayabiliyor ve yardım isteyebiliyorsan kendini toparlayacak bir mantığın var demektir. Bu yaşlarda bu tip gelgitler yaşanabilir. Gayretinle üstesinden geleceğine inanıyorum :tik:

5. rabbinegüven

rabbinegüven Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben erkeğim :) bi sorun olmaz umarım.

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Elbette ki sorun olur delikanlı, burası bir kadın paylaşım platformu, erkek üye yasak :)

7. yardım edin

yardım edin Forum Okuru

meraba arkadaşlar ben dayak yedim.hemde kız arkadaşımın yanında ne olur bana yardım edin

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Eşimle kavga ettim''

''Eşimle kavga ettim''

eşimle kavga ettim rüyada eşiyle kavga etmek rüyada eşimle etmek eşi ile eşiyle ettiğini görmek Eşiyle yine kavga ettiğini söyleyen yeni evli genç kadın telefonda annesinden yardım istedi: “Anneciğim bu kez ona iyi bir ders vermek istiyorum” dedi. ”Bir süre eve dönüp senin yanında kalabilir miyim?” Annesi bir süre duraksadıktan sonra kızına daha etkin bir çözüm yolu önerdi: “Eşine...
  2. Lütfen yardımm :(((((

Lütfen yardımm :(((((

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.. Nişanlımla ayın 3ünde korunmasız ilişkiye girdik, hamilelik istemedigimiz icin ilişkiden hemen sonra 3-5 saat icinde norvelon adında doğum kontrol hapı kullandım. ayın 5inde nedenini anlamadığım miğde bulantısı sonucu kustum. ayın 11inde hastalanmam gerekiyordu ve ayın 10unda hafif bi...
  3. Lütfen yardımm eddinn

Lütfen yardımm eddinn

çok büyük ve rahatsız oLduğum iki büyük sorunum var.. 1. si tırnakLarım.. tırnak derimi soyuyorum... ve bu yüzden tırnakLarımı çok derinden kesiyorum... ve ne zaman oLduğunu aLamadığım bi gün tırnağımı yamuk kestim.. özeLLikle iki işaret parmağım çok yamuk... uzamıyorLar gibi bişi... gerçeten çok rahatsız oLuyorum... bunu nasıL haLLede bilirm.. bu birinci sorunumdu... ikinci sorunum daha...
  4. Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Başarılı Oyuncular Kavga Etti

Birbirine girdiler,Kavga ettiler,haberin tamamı burada Şimdilerde http://www.meleklermekani.com/tv-dizisi/185551-leyla-ile-mecnun-trt-1-a.html dizisinde Mecnun'u canlandıran Ali Atay ve Elveda Rumeli dizisi ile beğeni toplayan Ertan Saban'ın birbirine girdiği iddia ediliyor.Daha önceleri bu başarılı ve yakışıklı iki oyuncu birlikte kamera karşısına geçmişlerdi.Umarız ki bu haber gerçek...
  5. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....

Sayfayı Paylaş