Kaynanadan ve eltiden nefret edenler fun kulubü....

Merhaba sirf bu fan clup icin uye oldugumu belirtmek isterim bende ayni dertten muzdaribim kayinvalidesiyle iyi olanlar simdi sizde kaynan olcaksiniz sizin annenizde kaynana falan der cicim aylarinda bende ole dusunuyordum cogu zamanda hatayi kendimde aradim ama benim kayin validem cooookkk adaletsiz 2 gelini ayni anda yurutemiyor cok fazla sekildede belirtiyo kumanin gemisi yurumus eltininki yurumemis derler ne kadar dogru bilmiyorum ama eltimle aram iyi o bana karismaz karistirmam ben ona karismam ama gorumcemle kuselim hemen kaynanamda benle kuser biz barisalim bakarim oda benle konusur ne kadar cocuksu bi haraket cok doluyumm leeeyyyn

Benim de oğlum var ben de yarın bir gün kaynana olacağım diye kaynanama boyun mu eğeyim? Herkes bunu söylüyor bana. Sabret, olsun, yazık, günah… Ne yazığı yahu! Benim kaynanamda bu çene, bu kumpasçılık varken kime yazıkkkkk??? Kaçarak evlenmeseydim, aileme dönecek yüzüm olsaydı bir dakika bile düşünmezdim terk ederdim eşimi.

Ekonomik sıkıntılar yüzünden kaynanamın evinde kalıyoruz. Kayınpeder yıllar önce rahmetli olmuş. He tabi bir de görümcem var. Bunlar analı kızlı beni akıl hastanesine tıkmadan rahat edemeyecekler. Kaçarak evlendiğime mi yanayım, geçip giden gençliğime mi??? Düşünüyorum her gün kara kara. Ne yapsam ne etsem diye ama çıkamıyorum işin içinden. :18::18::18::18:

eltilerim normalde iyiler ama bazen bana karşı kıskanç olduklarını hissediyorum o zmanda çok gıcık oluyorum çok gözü açıklar sürekli bana geliyorlar bizde toplanıyorlar ve gittiklerinde evi toplayıp temizlemekten canım çıkıyor helede çocuklar bir araya gelince mahfediyorlar heryeri ama sıra kendilerine gelince bişeyleri sürekli bahane edip evlerine misafir kabul etmiyorlar kaynanama gelince o aslında iyi biri ama bazen oda ayrımcılık yapıyor özellikle torunları arasında yapıyor insanın gözünün içine sokar gibi oğlunun birinin iki kızı var sürekli onları koruyup kolluyor diğerlerine aynı anlayışı çok göstermiyor sinir oluyorum bende

Geri