gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayra giyim

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kayra giyim kayra giyim istanbul 2011 istanbul şubeleri şubeleri Tesettür giyimde ünlü ve kaliteli markalarından birisi olan Kayra giyim tesettürlü bayanlar için hazırlamış olduğu tasarımlar ve modellerle yeni sezonu karşıladı hanımlar.
    Kıyafetler oldukça şık modern bir şekilde tasarlanmış.Kumaşlarının kalitesini şıklığıyla buluşturan Kayra giyim bakalım yeni sezonda tesettürlü hanımlara neler hazırlamış:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben herzaman böyle takım elbiseler giyerim etrafımdakilerde çok yakıştırır çok beğendim sağol

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler...

Kayra giyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayra bebek yürümeye başlamış

Kayra bebek yürümeye başlamış

Kayra bebek yürümeye başlamış Sinan DOKER Leyla Bilginer, doğumdan sonra uzun süren bir sessizliğe gömülmüştü. Amerika'da sperm bankasından hamile kalarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Leyla Bilginer, doğumdan sonra uzun süren bir sessizliğe gömülmüştü. Bilginel sessizliğini "Şarkı Söylemek Lazım" yarışması ile bozdu. Ege ile birlikte yarışacak olan Bilginel,...
  2. 2011 Kayra Giyim

2011 Kayra Giyim

kayra giyim kayra giyim 2011 2011 yaz yaz pardesü modelleri elbise modelleri kayra giyim 2011, yaz, elbise modelleri, pardesü modelleri, trendleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz için, yılın tesettür modasını Kayra Giyim kalitesi adı altında sunuyoruz arkadaşlar:)
  3. 2012 Kayra Tesettür Giyim Modelleri

2012 Kayra Tesettür Giyim Modelleri

kayra giyim 2012 kayra tesettür modelleri eşarplar pardüsüler etek modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar tesettürlü bir bayan değilim ama çok güzel tesettür kıyafetleri ve modelleri var ben de çok beğeniyorum hakikaten :) bunların arasında da 2012 Kayra Tesettür Giyim modelleri de bulunmakta melekler.bu modelleri Burbery 2012 Eşarp modelleri ile...
  4. kayra giyim 2012 koleksiyonu

kayra giyim 2012 koleksiyonu

Kapalı bir bayansanız ve kapalı giysi arıyorsanız, kayra giyim derdinize derman olabilir arkadaşlrım. işte 2012 yılı kayra giyim kolleksiyonundan bir kaç model sizlerle
  5. Kayra Giyim 2012 pardesü manto tesettür modelleri

Kayra Giyim 2012 pardesü manto tesettür modelleri

kayra giyim 2012 kayra giyim pardesü modelleri 2012 kayra giyim manto modelleri 2012 kayra tesettür giyim 2012 modelleri burada arkadaşlar. Tesettür giyim 2012 trendleri arasında, tesettür giyim sektöründe tıpkı Tekbir Giyim modelleri gibi tutulan Armine eşarp ve giyim modellerinin yanı sıra Kayra Giyim de başı çekmektedir Melek'lerim. Bizde tesettürlü Melek'lerimiz için Kayra giyim 2012...

Sayfayı Paylaş