gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Kurşun Adres Sormaz ki

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yine de sen son sevdiğim Uğruna sevgiler aşklar tükettiğim Yine de sen tek bildiğim
    Yollarına aşk tohumları serdiğim
    Bu can buna hayran
    Sevişine kurban
    Alıştırmasaydın insafsız
    Bu can sana hayran
    Gülüşüne kurban
    Şimdi vazgeçemem ben inan
    Kurşun adres sormazki
    Yaktın beni en derinden
    Depremlerde yine yüreğim
    Yangınlar çaresiz
    Dön gel yine sev beni
    Sar sevgine sevgimi
    Nefes gibi muhtacım sana

Yine de ben hep seninim
    İlk şarabı senin elinden içmişim
    Yine de sen ille de sen
    Senin ilacın bil ki bende sevgilim
    Yine de ben hep seninim
    İlk şarabı senin elinden içmişim
    Yine de sen ille de sen
    Benim ilacım bil ki sende sevgilim
    Günahın özü ise seni sevmek
    Cezam cehennem olsun

Kenan Doğulu - Kurşun Adres Sormaz ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan doğulu resimleri

Kenan doğulu resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kenan doğulu-Rütbeni Bileceksin

Kenan doğulu-Rütbeni Bileceksin

Rütbeni Bileceksin Sen bu yollara yeni girmek isterken Biz geri dönüyorduk Mütevazi ol biraz Eksiltip söyle En muhteşem sen olamazsın Küçük dağları sen yarattın sanki İnsanlığı sen kurtardın Kahramansan hani nerdesin? Neydim demeyip noldumcular Hep tepetaklak savruldular Nankörlük hain huy yandılar Ustam eyvah diyecek Rüzgar çok sert esecek İyilikten vazgeçecek Acı biberi diline kaşık ile...
  3. Kenan Doğulu-Aşkkolik

Kenan Doğulu-Aşkkolik

sen başkasın bazı şeylerin cevabısın kenan doğulu sen başkasın senkolik oldum ilk gülüşünde bir bazı şeylerin cevabısın şarkı sözü senkolik oldum ilk gülüşünde şarkı sözü Aşkkolik Aşkkolik oldum senin yüzünden Şikayetim beni az görüşünden Sen ne biçim bir şeysin böyle Uzaydan mı geldin doğru söyle Ben ne biçim vuruldum böyle Senkolik oldum ilk gülüşünde Hikayenin sonu mutlu bende Sen ne...
  4. Kenan Doğulu-Şimdi burada

Kenan Doğulu-Şimdi burada

Şimdi Burada öyle bir yerdeyim ki bilsen şu anda aklimda sen varsin deniz gülüşün aklimda senin sesin mavi gözlerin melekli bir de kanatlansan uçsan gelsen tamamina şimdi burada olsaydin benimle ayni baksaydin şimdi burada olsaydin şöyle doya doya sarilsaydin doğanin ritmiyle ahenkli bir halde kutluyoruz hayati mutlu olacak çok şey var akişa kapilip yüzüyoruz zamanda aslinda her birimiz...
  5. Kenan Doğulu-Sevdim

Kenan Doğulu-Sevdim

Sevdim Çok sevdim hem çok sevildim Meleklerin gönlü değdi bana Yıllar su biz deniz Bebek kokun sindi ocağıma Korkma ben varım artık hiç sakın ağlama Fırtınalar kopsa da geçip yeniden doğarız Bin kez daha gelsem şu çılgın garip dünyaya Candan daha yakın Seni isterim ben kanımda Sevdim doya doya sevmeyi çok sevdim Ezberledim Sevdim kalpte ne var ne yoksa Vermeye karar verdim

Sayfayı Paylaş