gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Şikayetim Bundan Ötürü

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

daha sana doyamadım bile diyemeden niye böyle uzakta kaldın bana mı düşer hep böyle ayrılıklar
    ne kadar oldu seni görmeyi özledim
    niye böyle uzakta kaldın
    şikayetim bundan ötürü

dokunmuyor hiçbir şey
    yokluğun kadar
    seni özledim azar azar
    çoğaldı bende sensiz akşamlar
    bir yanım ister geleyim yanına
    bir yanım der kal yanıbaşımda
    desem de uzaklardasın
    şikayetim bundan ötürü...

Keremcem - Şikayetim Bundan Ötürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KEREMCEM Resimleri!!

KEREMCEM Resimleri!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  3. Keremcem - Karaağaç

Keremcem - Karaağaç

sizin orda aşk derlermiş sevdaya ömrü benzer akan bir testi suya demişler inanmışsın onlara bu değil sevda inan bana... masal dair kerem ile aslı'ya yurdu bura ağaç şahittir buna gölgesi sandı kendi aslında karaağaç razı cezasına... olamam ki sevdalımın yarısı bende kalır yüreğimin yarası dilek mendili olmuş dallar arası yüzün, ellerin ağaç karası
  4. Keremcem - Bari

Keremcem - Bari

kendin düştün ellerine ağlama ağlama ne düşündün aşk deyince gönlüm bilmem ama aşk düşer mi yollara kalanlara bir çift sözüm var ama kaşım gözüm gelse bari aklına başım dizim yansa derdim yoluna gir artık kanıma bazen sağıma soluma bakar geçerim geçersem de zor dönerim tanrım elimi kolumu bağlamasan da bir daha ben zor severim
  5. Depremler günahlardan ötürümü oluyor?

Depremler günahlardan ötürümü oluyor?

Sual: Depremlerin sebebi nedir? Ölenler şehit mi? Depremden kaçmayan intihar mı etmiş olur? Toplu olarak gömmek caiz midir? CEVAP Ekseriya depremler ilahi bir ikazdır. Âlimler, (İki Z olunca üçüncü Z gelir) demişlerdir. Yani Zulüm ve Zina çoğalınca Zelzele olur. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Zina yayılınca depremler çoğalır.) [Deylemi] (Günahlar açıktan işlenmeye başlanınca, iyi kötü...

Sayfayı Paylaş