gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Keşanlı Ali Destanı Sevmek İstersen Eğer Boşver Olup Bitene sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Keşanlı Ali Destanı Dizisi Sevmek İstersen Eğer şarkı sözü

Keşanlı Ali Detanı adlı dizide Nejat İşler ve Belçim Bilgin'in düet yaptığı Sevmek İstersen Eğer adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Şu dünyanın haline baktım
    Olmuşum körebe
    Kaçıp gitsem dağlara varsam
    Yollar bana müsade
    Nacizane bir sevdaya tutulup
    Bir bahane bu hayata tutunup kal diyemem
    Sevmek istersen eğer boşver olup bitene
    Dönmek istersen eğer sünger çek belleğine

Keşanlı Ali Destanı Sevmek İstersen Eğer Boşver Olup Bitene sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Destan - Boşver

Ebru Destan - Boşver

Senden başkasını ben Sevemem yeni olmuyor En son gün söylemiştin Bana sen bu sözleri Ne değişti ne sanki Bugün farklı birisin Şaka gibi geldin sen Boşver gidebilirsin Göreceksin gidişinle Seni unutacağım Karar aldım kalbimde Terkeden ben olacağım Bu kalbe artık söz geçmez Boşu boşuna harcadın zamanı Olmasan da olur farketmez Al ve git artık yalanlarını(2)
  2. Keşanlı Ali Destanı dizisi Nejat İşler

Keşanlı Ali Destanı dizisi Nejat İşler

keşanlı ali destanı dizisi keşanlı ali destanı dizi oyuncuları keşanlı ali destanı dizi hikayesi keşanlı ali destanı nejat işler haberleri burada arkadaşlar. Türk Tiyatrosu sahnelerinde efsaneleşen Keşanlı Ali Destanı Nejet İşler ile Kanal D'de dizi oluyor Melek'lerim. Keşanlı Ali Destanı dizisi başrol oyuncusu yakışıklı ve başarılı oyuncu Nejat İşler oluyor Melek'lerim. Eski yapıtların, dizi...
  3. Keşanlı Ali Destanı Belçim Bilgin ve Nejat İşler

Keşanlı Ali Destanı Belçim Bilgin ve Nejat İşler

keşanlı ali destanı dizisi keşanlı ali destanı dizi konusu keşanlı ali destanı dizisi ne zaman başlıyor keşanlı ali destanı oyuncuları keşanlı ali destanı belçim bilgin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Gün geçmiyor ki bir yeni dizi daha başlamasın Melek'lerim. Dün ki haberimizde sizlere Keşanlı Ali Destanı Nejat İşler haberini yayınlamıştık. Şimdi ise pek yakında ekranlarda yer alacak...
  4. Keşanlı Ali Destanı Ne Zaman Başlayacak?

Keşanlı Ali Destanı Ne Zaman Başlayacak?

keşanlı ali destanı keşanlı ali destanı dizi keşanlı ali destanı dizisi keşanlı ali destanı ne zaman başlayacak keşanlı ali destanı ne zaman başlıyor ile ilgili bilgiler burada melekler. Uzun zamandır ekranlarda reklamı dönen ancak bir türlü başlamayan Keşanlı Ali Destanı dizisi yapımcıları, dizinin başlama tarihini açıkladı melekler :) Klasikler arasına giren ve pek çok kez sahnelenen Keşanlı...
  5. Böylemi geçecek ömrüm sözleri KEŞANLI ALİ

Böylemi geçecek ömrüm sözleri KEŞANLI ALİ

keşanlı alinin yavuklusu az önce bir iki kelime bi parça söyledi böylemi geçecek ömrüm diye bunun tam sözleri var mı ?

Sayfayı Paylaş