gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kibir Ne Demektir?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kibir nedir kibir anlamı kibir ne demektir

Çok kötü bir huydan bahsetmek istiyoruz sizlere melekler, kibir. Kibirli insan etrafına hep zarar verir, dolayısıyla da kendine. Kibirli insan hayatta hep yalnız kalmaya mahkumdur. Peki kibir nedir?

Kibir, kendisini bir veya birkaç bakımdan başkasından üstün görmektir. Yanına başkasının oturmamasını istemek, doğru sözü kabul etmemek, kusurunu söyleyene teşekkür etmemek ve hep zenginin davetini tercih etmek kibir alametidir. Kibirli olan, salih insan olamaz. Kibir, her iyiliğe engeldir. Kibirli değilim diyen, kibirlidir.

Kibir Ne Demektir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kibir

kibir

Kibir .Rüyada kibirli oldugunu görmek hayra yorumlanmaz. Büyüklük Cenab-i Hakka mahsustur. Bu bakimdan rüyada bile olsa, kibirli oldugunu görmek, cehennem azabi ile tabir olunur. Rüyada kendisini büyük mevkide veya zengin bir kisi olarak görmek, ve bundan dolayi kibirlenmek, Ömrünün kisaligina, rizkinin daralacagina, geçiminin zorlasacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  2. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  3. Kibir nedir?

Kibir nedir?

kibir kibir, dini sorular,yalanci,peygamber efendimiz, zina, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Kibir nedir? Rasüllah (s.a.v) şöyle buyurmaktadır. Allah'ü Teala şu üç gurup kimse ile kıyamet günü konuşmaz; onlara bakmaz;onlara can yakıcı ızdıraplar veri: 1.Yaşlandığı halde zina eden 2.Yalancı devlet büyükleri 3.Kibirli fakir. Kibirli...
  4. Referans Nedir Ne demektir

Referans Nedir Ne demektir

referans tam olarak nedir ve ne demektir meleklerim bana bu konuda bilgi verin lütfen. Teşekkürler iyi ramazanlar olsun.
  5. Kibir nedir ?

Kibir nedir ?

Kibir nedir ? Arkadaşlar Kibir nedir ne demektir kibir bu konuda bana açıklama yaparmısınız

Sayfayı Paylaş