gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kılçık saç örgüsü kılçık saç örgüsü nasıl örülür örgü modeli örgü modelleri nasıl yapılır kılçık saç örgüsü, saç modeli, nasıl örülür, nasıl yapılır, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    Kılçık saç örgüsü modelini bilmeyenler için öğretici bir video ekliyorum..Buyrun..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence çok güzel bir saç modeli

Kılçık Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır? (Videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Cornrow (Ters Balıksırtı) Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

ikili balık sırtı nasıl örülür ters balık sırtı nasıl örülür cornrow yapılır ters örgü tekniği video cornrow saç örgüsü, saç örgüsü teknikleri, zenci saç örgüleri, ters balıksırtı, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çocukluğumuzda annelerimize yaşımız ilerlediğinde kuaförlere çeşitli şekillerde saç ördürürüz.Şimdi videoda izleyeceğiniz model,genelde...
  2. Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

Şelale Saç Örgüsü Modeli (Videolu )

şelale saç örgüsü şelale saç örgüsü, çeşitleri, modelleri, nasıl yapılır, örgü şekilleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, İnternetten saç örgüsü şekillerini incelerken bu modeli buldu.Çok hoş görünüyordu ve sizlerle paylaşmak istedim.Buyrun...:D http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=related
  3. Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

düzleştiriciyle dalga nasıl yapılır düzleştirici ile bukle yapma resimli anlatım saç düzleştiriciyle dalga, bukle, nasıl yapılır, nedir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Son zamanlarda saçlarda bukleler ve doğal dalgalar çok revaçta.Saçlarınızda bu hoş hareketlenmeyi yapabilmek için kuaförlere gitmeye hiç gerek yok.Artık her evde bulunan düzleştiriciyle...
  4. Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

Kelebek Saç Örgüsü Modeli (Videolu Anlatım )

saç modelleri videolu anlatım kelebek saç örgüsü, modeller, nasıl yapılır, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Özellikle öğrenciler için şirin ve değişik bir saç modeli.. Her gün aynı şekil saçlarla okula gitmemek,biraz değişiklik yapmak istiyorsanız,bir göz atın derim...:tik: http://www.youtube.com/watch?v=j8pQ8Ntu1dc
  5. Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Kılçık Saç Örgüsü Nasıl Yapılıyor Hep Birlikte Öğrenelim

Bu konumuz; kılçık saç örgüsü ve yapılışı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saç örgüsü artık gündelik hayattan çıktı, gece davetlerine kadar geldi dayandı. Artık gayet şık kıyafetler içinde de olsak zarif örgü modellerini barındıran nice saç modelini gecelerde görebiliyoruz. Okul yıllarından itibaren kolaylıkla ve severek uyguladığımız saç örgü modelleri içinde kılçık saç...

Sayfayı Paylaş