gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kır Gelinleri İçin Çiçekli Gelinbaşı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malum ilkbahar aylarını yaşıyoruz ve hatta bazı yerler de yaz mevsimi bile kendini hissettirmeye başladı... Özel günlerin ençok kutlandığı bahar ve yaz mevsimin de gelin olacak birçok gelin adayının son yıllar da tercihi kır düğünleri oluyor.
    Kır düğünü düşünen gelin adayları için bu konumuz da çiçekli saç modelleri hakkın da bilgelere yer veriyoruz. Konsepte tamamen uygun olan çiçekli gelinbaşı modelleri dış mekan düğünleri için oldukça isabetli bir karar olacaktır.

Adeta bir orman perisi imajını size sunacak çiçekli gelinsaçı modelleri tam açık olduğu gibi abartıya kaçmadan toplu ve yarı toplu olarak da uygulanıyor.

Eğer siz de böyle bir konsept ile evlilik düşünüyorsanız ve kır düğünün de bir gelin olacaksanız canlı çiçekleri de saçlarınıza aksesuar olarak düşünebilir ve hatta böyle yaparsanız konsepte tam uyum sağlamış olacaksınız.
    gelinbası (1).jpg gelinbası (2).jpg gelinbası (3).jpg gelinbası (4).jpg gelinbası (5).jpg gelinbası (6).jpg gelinbası (7).jpg gelinbası (8).jpg gelinbası (9).jpg gelinbası (10).jpg gelinbası (11).jpg gelinbası (12).jpg

Kır Gelinleri İçin Çiçekli Gelinbaşı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinler için bikaç şal modeli

gelinler için bikaç şal modeli

Gelinlik üzerine şal modelleri, örgü şal modelleri, gelin şalı modelleri Serin havalar da ve kış ayların da gelin olacak gelin adaylarının oldukça işine yarayacak gelin şalı modelleri farklı örgü teknikleri ve modelleri ile gelinlik üzerin de çok şık duruyor. Dış mekanlar da ise serin havalara karşı gelin adayını koruma altına alıyor. Tığ işi gelin şalı modelleri, sakallı ipten gelin şalı...
  2. Açık gelinler için gelinlik modelleri

Açık gelinler için gelinlik modelleri

modern gelinlik modelleri bolerolu gelinlik modelleri açık bolerolu
  3. GeLinLer için Saç ModeLLeri....

GeLinLer için Saç ModeLLeri....

sac modelleri dugun icin düğün için saç modelleri dugun saç nişan gelinlik sac duzumleri Tütütütütüüü MaşaLLah çok hoşLar...
  4. Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim

Gelinbaşı aksesuar modellerinden sizler için seçtiklerim

Gelin olacak tüm genç kızlar için çok hoş gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum
  5. Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Kısa Saçlı Gelinlere Özel Gelinbaşı Modelleri

Bu yazı 2013 kısa gelin başı saç modellerine yer vermektedir. Gelinbaşı saç modeli olarak genelde uzun abiye topuz tarzında modeller düşünülür. Ama her gelin adayının saçları uzun olmayabilir. Kısa saçlı bir gelinseniz ve postiş, çıtçıt gibi aksesuarlar kullanmadan kısa kesim saç modelinizle gelinbaşı düşünüyorsanız aslında fazla düşünmenize gerek yok. Bir takım gelinbaşı saç aksesuarları ile...

Sayfayı Paylaş