gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kıraç - Tek Hatıra

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu sevda bir sürgün nereye gider .. Nereye kadar be gülüm nerede biter.. İçimdeki hasret düşer gözümden..
    Dayanmaz gel gör gülüm bukadar yeter..
    Benden sana tek hatıra gülüşüm kalsın iki gözüm ağlama boşa...
    Benden sana tek hatıra öpüşüm kalsın iki gözüm harcama boşa...
    Bu sevda bitmez.. bitmez demiştin..
    Tükense de yaşar gülüm sürer demiştin..
    Kaybolan hep bizdik şarkılarda..
    Bu şarkıyla son bulur gülüm yarım kalan da...

Kıraç - Tek Hatıra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç

Kıraç

istanbul iskender kıraç istanbul iskender kiraç 1972 Yılında Kahramanmaraş�da doğdu. Öğretmen olan babasının görevi nedeniyle 10 yaşına dek Kahramanmaraş ve köylerinde yaşadı. 1982 yılında babasının tayini çıkınca ailesiyle İstanbul�a yerleşti ve eğitimine İstanbul�da devam etti. Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı ilgi duyan Kıraç'a ilk desteği bağlama çalan babası verdi. Bağlama ile...
  2. hatıra

hatıra

Hatıra anlatmak ya da dinlemek, eski bir dostla karşılaşmaya delalet eder.
  3. Yaşar - Hatırla

Yaşar - Hatırla

Aklım senden başka her şeyde Sense takmaz hallerde Aklım şimdi başka yerlerde Sense kim bilir nerde Bırak dağınık kalsın saçların Salsın seni rüzgarlara Onlar getirsin seni bana Hatırla o eski günlerimizi Kafanı vur duvarlara taşlara Aklın gelse de başına Dönemem asla sana Açtım senden başka bir şey yok Ne kitapta ne defterde Bırak dağınık kalsın saçların Al eşini rüzgarlara Ağla...
  4. Hatıra Sözler

Hatıra Sözler

Hatıra Sözler arıyorum ben şayet sizin bildiğiniz bir hatıra sözleri ya da hatıra mesajları var ise banada yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş