gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kırarsın tüm oyuncakLarımı gidişinLe

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

kırarsın tüm oyuncakLarımı gidişinLe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden insanları kırarız?

Neden insanları kırarız?

İnsanları kırmak kolay, oysa yeni dost kazanmak zordur. Her zaman böyle olur, yapmak zor, dağıtmak ise kolaydır. Bazen bunu isteyerek yaparız. Sonuç da ne olur? Arkadaşlık ilişkimiz biter. Köprüleri atmış oluruz. Hiç düşündünüz mü “Neden bunu yaparız?” Bir sebebi varmıdır? Çoğu zaman sebebini de bulamazsınız. Bir anlık duygu-davranış durumumuzun sonucudur bu. Öfke, kin, hırs, intikam bu...
  2. Oyuncak

Oyuncak

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için...
  3. Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları…

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları…

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları… Benden gittiğini sandın ya hani, kitledim umutlarımı sanmaların üzerine… Gitmemişsin gibi, hiç bitmemişsin gibi uyudum sana dün… Uykumda içim ürperdi… Rüyamda bile sen yoktun… Gerçekliğini yaşattığın her ne varsa alıp, düşlerime kattın ve öylece gittin… Beni karmaşıklığının içine hapsedip,...
  4. Çocukların Cesaretini Nasıl Kırarsınız?

Çocukların Cesaretini Nasıl Kırarsınız?

Çocukların cesaretlerini kırmada etkili püf noktalar....Ve Küfür eden çocuklara nasıl davranmalı, ne anlatmalı? Çocuklar, "Dur, yapma, etme, elleme, kırarsın, bozarsın, düşersin, dökersin vb." kelimelerle büyür. Anne-babalar, daha küçük yaşlardan itibaren çocuklara sınırlar koyar. Hiçbir anne-baba, "Hadi oğlum, korkma, atla bir şey olmaz koltuktan atlamakla" demez....

Sayfayı Paylaş