gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Kiraz mevsimi dizisi haberin yok şarkısı,kiraz mevsimi aydilge haberin yok şarkısı dinle,kiraz mevsimi haberin yok dinle ,aydilge haberin yok şarkı sözleri acelya-ozcan-kiraz-mevsimi-gizem-177574.jpg

Aydilge – Haberin Yok

Gözdeki yaşımsın benim
    Neredesin, neredesin?
    Belki de ağladığım için
    Düştün ve gittin

Sen benim seri katilim
    Kaç beni yok ettin
    Aşkın mahkemesi yok ki
    Suçlu gözlerin

Ayna ayna anlat ona

Yalnızlık ne başa bela
    Senle bir olmak zor ama
    Yerle bir oldum çok
    Aşkın çaresi yok

Sen benim seri katilim
    Kaç beni yok ettin
    Aşkın mahkemesi yok ki
    Suçlu gözlerin

Ayna ayna anlat ona
    Yalnızlık ne başa bela
    Senle bir olmak zor ama
    Yerle bir oldum çok
    Aşktan haberin yok

Aşkımız zamansız olacak
    Çünkü hep
    Hep yarım kalacak

Ayna ayna anlat ona
    Yalnızlık ne başa bela
    Senle bir olmak zor ama
    Yerle bir oldum çok
    Aşkın çaresi yok
    Aşkın çaresi yok
    Aşktan haberin yok

Kiraz Mevsimi -Aydilge - Haberin yok şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

Cenk Eren - Kiraz Mevsimi

bir daha ben hiç olmadım eskisi gibi güvenmedim bi daha hiç sakladım kendimi inceliklerini öğrendim ask oyunlarının aslında cokta eglendım saymazsak kalbımı yok düzeni mertlıgı yok askın ben uzerım uzulmemek ıcın cok uzuldum ah cok hazın ama baska bi caresı kalmadıkı bu ask işinin (A) bi daha gelmez gerı bu genc baharlar kımbılır onumuzde kac kıraz mevsımı var (B) bi daha ben hiç memnun...
  2. Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı

Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı

Mevsimlerle İlgili Çocuk Şarkısı Elbiselerim Çocuk Şarkısı Sözleri Bir misafirimiz "ilkbaharı cicim çok sevdiğim için sözleri neydi?" diye sormuş bizde çocuk şarkısı olan bu şarkının sözlerini paylaşıyor ve hep birlikte bu şarkıyı mırıldanalım mi diyoruz :) Buyrun Melek'ler:) Hep sarıdır elbiselerim, Ben bu rengi pek çok severim. Sonbaharı cicim çok sevdiğim için, Hep sarıdır...
  3. "Kiraz Mevsimi" Geliyor!

"Kiraz Mevsimi" Geliyor!

kiraz mevsimi dizisi, kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu dizileri birer ikişer başlıyor. Bunlardan biri de henüz içeriği ile ilgili olarak tam bir fikre sahip olamadığımız "Kiraz Mevsimi" dizisi. Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı gençlik dizisinin senaryosu ise Aslı Zengin'e ait. Müziklerini İnanç Şanver'in yaptığı...
  4. KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

KİRAZ MEVSİMİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

kiraz mevsimi 11. bölüm özeti,kiraz mevsimi 12. bölümde neler olacak,kiraz mevsimi 12. bölüm fragmanı,öykü ve ayaz aşkında son durum,kiraz mevsimi dizisi 12. bölüm hakkında bilgiler [MEDIA] Kiraz Mevsimi 11. bölümde ne olmuştu hatırlayalım? Öykü Ayaz'ın kendisinden uzak durduğunu fark edince sinir krizlerine girer. Ancak Ayaz hiçbir şey olmamış gibi davranır ve gezip tozar. Öykü ani bir...
  5. Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

Kiraz Mevsimi-Öykü Ayaz Düğün Şarkısı

öykü ayaz düğün sahnesi,öykü ayaz kiraz mevsimi düğün,öykü ayaz düğün dansı,kiraz mevsimi düğün şarkısı ve dansı Öykü’nün Ayaz’a yaptığı ani evlilik teklifi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öykü ve Ayaz kendini bir anda evlilik hazırlıkları içinde bulurlar. Sibel ve Burcu her şeyin usulüne göre olması için düğün hazırlıklarına dalarken, Emre ve İlker de Ayaz’ın bekarlığa vedası için...

Sayfayı Paylaş