gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Çocuklarımızın severek yiyeceği bir tatlı Melişlerim :) MALZEMELER
    1 avuç olgun kiraz
    1 tatlı kaşığı bal
    HAZIRLANIŞI
    Rondoyla çekirdekleri çıkrılmış kirazları ve balı ilave edin.Eğer kirazlar çok olgun değilse püreyi karıştırırken rondoya çok az su ilave edin.Bu püreyi yoğurtla karıştırarak bebeğinize yedirebilirsiniz.12 aylıktan itibaren bebekler kiraz yiyebilirler.Potasyum A v C vitaminleri yönünden çok zengindir.

Kiraz püresi (12 ay 2 yaş arası_ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin: Kolay Yaş Pasta (12 ay)

Bebekler İçin: Kolay Yaş Pasta (12 ay)

bebek yaş pastaları kolay yaş pasta hazır pasta kekinden bebekli hazir kekinden Pastamız doğum günü için ya da sizin yemeniz için değil.1 yaşına giren minikler de pasta yesinler diye :piha: Kolay Yaş Pasta (12 ay) 2 küçük hazır pasta keki 75 gr yumuşatılmış tereyağı 125 gr toz şeker 125 gr badem tozu 2 yumurta 1 yumurta sarısı 1 tatlı kaşığı süt Tereyağı, şekeri, toz bademi ve...
  2. Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

Ebru Gündeş'ten 2 Ayda 12 Kilo Verdiren Diyet !

ebru gündeş ebru gündeş doğurdu ebru gündeş kilo ebru gündeş haberleri ebru gündeş diyeti ebru gündeş kilosu doğumdan sonra 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere Ebru Gündeş geçtiğimiz aylarda doğum yaptı ve bir kız bebek dünyaya getirdi melekler :) Adını Alara koyduğu bebeğinin doğumunun ardından geçtiğimiz günlerde görüntülenen Ebru Gündeş gayet formda görünüyordu....
  3. Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meraba bizim kiraz ağaçlarımız var yani anlıyacağınız gibi bol bol kirazlarımız var:) Bu kirazları değerlendirmek istiyorum bir çok şey yaptım kirazlı reçel komposto felan da filan da yalnız birşeyin tarifini bilmiyorum oda Kiraz Püresi Tarifi siz biliyorsanız bana yazın lütfen.
  4. Bebeklere Özel Kiraz Püresi Tarifi Buyrun

Bebeklere Özel Kiraz Püresi Tarifi Buyrun

Bebekler için Kiraz Püresi Tarifi Kiraz Püresi Nasıl Yapılır Sevgili melekler, eğer bebeğiniz 1 yaşını aştıysa ve onun için değişik lezzetler arıyorsanız şu aralar tam da mevsimi olan bir meyveyi önerebiliriz sizlere. Minik bebeklerinize yedirebileceğiniz kiraz püresi tarifi için buyrun malzemelerimiz.. :) 1 avuç olgun kiraz ve 1 tatlı kaşığı bal Yapılışı Kirazların çekirdeklerini...
  5. 2 ayda 12 kilo verdimm ve 11 kilosu yağdan :)

2 ayda 12 kilo verdimm ve 11 kilosu yağdan :)

Herkese Merhaba, bugun sizinle mutluluğumu paylaşmak istiyorum. alkalin ve mağara adamı diyeti yaparak 12 kilo verdim hemde çok kısa bir sürede. Bu sürecin güzelliği ne tırnak kırılması ne saç dökülmesi nede depresyon yaşamamam oldu tam aksine kendimi çok daha mutlu ve sağlıklı hissediyorum. Meditasyonla ilgili bir makale okurken girdiğim sitede gördüm bu diyetleri birçok doğal yöntem vardı...

Sayfayı Paylaş