kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

Sirke iLe saçLarımı düzenLi oLarak 1 ay boyunca yıkadım.Gerçek etkisi var.SaçLarım önceden fazLa uzun degiLdi.
Bunu yapınca yumurta+yogurt+kına cok etkisi var.
Gerçekten oLuyor arkadaşLar yanLız.1 ayda Kadın saçına dönerseniz benden değiL :):)

pervin arkadasımın verdiği formül bnm saçlarmda baya işe yaradı ona burdan çook tesekkür ediyorumm formülünü benimle paylaştığı için gerçekten mükemmel sonuç aldım. arkadaslrm değişimi farkettiler ve hepsi kullanmaya basldılar ayrıca saça canlılık ve parlaklık da veriyor :ohoh::gathering::cheer2:

rica ederim canımm kendi kullandığım ve memnun olduğum bir tarifti işe yaramasına çok sevindimm :)

Çam Terebentin yağını bir miktar şampuanına karıştır duşunu al benim saçlarım küt iken 1 yıl da kalçama kadar geldi. Saç ayda 1 cm uzar çam terebenti ile ayda 3 cm uzar AKTARLARDA SATILIR...

kullandığınız şampuan ne kadar bitkisel olursa olsun veya ne kadar kaliteli olursa olsun içine eklenen yağı apsorbe eder yani bi faydası olmaz benden söylemesi. daha etkili bir yöntem bitkisel yağları hafif benmari usulü ısıtıp kullanmaktır :)

arkadaşlar asma suyu da bayagı işe yarıyo. asma kesilirken içinden suyu akmaya başlıyo akan yere bi kap koyun ve suyu o kaba biriktirin saçlarınızı o suyla yıkayın bir ayda belinize iner :parfum::A :)

:18:arkadaşlar lütfen saçıma kısa kahkül kestirdim cok pişmanım saclarım kaç günde uzar? ve kaç günde bir uygulaöalıyım :bathbaby::(

:18:arkadaşlar lütfen saçıma kısa kahkül kestirdim cok pişmanım saclarım kaç günde uzar? ve kaç günde bir uygulaöalıyım :bathbaby::(

bende çok kahkül kullandım ve saçlarım 2 haftada uzayıp perçem boyutuna geliyordu o zamanlar bi kür kullanıyordum saçımın yapısı öyle çabuk uzar kendiler. :) saçın yağlı mı kuru mu bilmiyorum ama badem yağı cam derebentin zeytin yağı vs yağları kullanabilirsin ayrıca bemiks ve evigen ampul vitamınde bir hayli uzamasına yardımcı olmaktadır şahsen kullanıyorum bu saydıklarımı sırt bölgemde olan saçım şuan belimi aşmış bulunuyor 3 ayda :)

Geri