kısa saçlar kısa sürede nasıl uzatılır??

saç nasıl uzar ...

arkadaşlar genellikle yetişkinlerde saçın ucu kesilirse hemen uzar ben 11 yaşındayım saçım kat kattı duz yaptırdım be 1 hafta içinde 2.5 cm uzadı bir arkadaşımın saçı dizlerine kadar o üçe gidiyor onu görenler kıza bak saçı boyundan uzun diyolar ama onlar kuaföre gidince saçını boynuna kadar keselim 100tl verelim demişler siz sakın saçınızı satmayın ve eğer saçınızın hafif ve doğal sarı olmasını istiyosanız papatya suyu sürün ve sacınızı uzatmak istiyosanız sirke sürün ama sonra saçınızı kokutabilir ve bunun için ilaçlar satılıyor onlardan almanızı tavsiye etmem ama bu tabiki sizin kararınız en güzel yöntem doğal olan yagi kendimizin yaptığı yöntemler BURDAN BÜTÜN ABLALRIMA SELAM YOLLUYORUM İYİŞALLAH Bİ ÇÖZÜM BULURSUNUZ :)

arkadasşlar her görülene inanmayınn sakınn zararı sizedirr bırakınn gün gelir uzarr siz onları temiz ve bakımlı tutun o onlara yeter!!!!

sagolun ben denedim süüüüüüpper uzammmaaaaaaa oldu taşekkürler

yaa tırnak içinde sölüyorum sacclara zarar veriomu bide ne kadar süre kullancaz

yaa dediginiz şeyleri yapmadn önce ck korkuyodm ama yazılan yorumları okuyunca cesaretlendm yaptıktn sonra gercektn faydasını gördm saçlarım gerçektn çoq uzadı tşk :)

arkadaşlar çok faydası oldu denemenizi öneririm ama burnunuzu tıkayın yoksa sirke kokusundan bayılabilirsiniz

Benim merak ettiğim bişey var arkadaşlar boyalı saçlarda da uygulanabilir mi acaba bu formüller??? Ayrıca boyalı saça zarar verir mi??? Yanıtlarsanız çok memnun olrm şmdiden teşekkrler.....

Ben annemin zoruyla saçlarımı kısacık kestirdim 1 hafta içinde 10 cm uzatmam lazım ama bir ayda 2,5 cm uzuyomuş yani imkansız

ben saçıma 2 aydır uygulyom uzuyo gercekten yanı fark etti butun arkadaslarım yanlız turpun içine havuçta rendeleyin saçlarınızı parlatır .. :) lütfen denerseniz yorum yazın .. garanti 2 ayda saçlarınız cok uzıca k !!

Geri