kız bebişlere hamıle olanlar buraya

tesekurler cnmm hadi hayırlısı sahlıklı bı sekılde gorursun cadıyııı dogumu nasıl yapcaksınn ???

sağol cnm :) sezeryan olucam inş. geçen sene aralık ayında dış gebelikten ameliyat olmuştum, sezeryan kesiği gibi bi kesiğim var orasıda reaksiyon göstermiş baya bi şişti hem o şişlik alınacak hemde doğum yapılacak.

kızlar sizleri ve prenseslerini öpüyorum veee sorumu soruyorum aranızda park yatak alan varmı varsa hangi model ve markayı tercih ettiniz kullanışı iimi fikirlerinizi bekliyorumm

kızlar sizleri ve prenseslerini öpüyorum veee sorumu soruyorum aranızda park yatak alan varmı varsa hangi model ve markayı tercih ettiniz kullanışı iimi fikirlerinizi bekliyorumm

tatlım biz de sizi öpüyoruz :)
ben park yatak aldım. kardeşimin kullandığının aynısını aldım, çünkü o çok memnun.
sunny baby markası... hem kalitesi iyi hem de biraz daha ekonomik. kardeşimde görmesem benim de tereddütüm olurdu ama şimdi kesinlikle yok. hatta yatağını kurduk kızımın :)

sağol cnm :) bugün doktordaydım herşey yolunda dedi doktorum 2020 gr olmuş kuzum balık gibi sürekli ağzını açıp kapatıyodu :) 4 boyutludan uzun uzun baktık :) 3 aralıkta doğum var inş.

oooo meralcimm senin günün gitgide azalmış. hadi hayırlısı olsun inşallah.
maşallah kızın kocaman olmuş, ben de haftaya kontrole gidicem. inşallah büyümüştür kızım.

tatlım biz de sizi öpüyoruz :)
ben park yatak aldım. kardeşimin kullandığının aynısını aldım, çünkü o çok memnun.
sunny baby markası... hem kalitesi iyi hem de biraz daha ekonomik. kardeşimde görmesem benim de tereddütüm olurdu ama şimdi kesinlikle yok. hatta yatağını kurduk kızımın :)
güzel arkadaşım cevabın için çok saol
bizde karar verdik sevi bebenin park yatağını alıcaz o markada çok kaliteli duymuşsundur mutlaka sunny baby ile çok fark yoktu arasında güle güle kullansınlar inş sizin çok az kaldı cnm darısı bize inşş duanda unutma bizide teyzesi öpüyoruz sizi prensesinin kardeşi oğluşumlaa:)aeolunn

selam kız anneleriiiiiii nerelerdesiniz bakalım?
inşallah herşey yolundadır.

biz 34. haftaya geldikkkkk, allahım inşallah kalan süre sağlıklı bir şekilde geçer inşallahhh (amin)

biz 34. haftaya geldikkkkk, allahım inşallah kalan süre sağlıklı bir şekilde geçer inşallahhh (amin)
burdayız kızımla geldik :)
bizde 26+3 teyizz bakalım nasıl gunler bizi beklıyo hadi sende saglıklı bi şekılde dogurda prensesi sıra bize gelsin

canım yaaaaaaaa cok az kaldı elaya kavusmanıza...allahım hayırlısıyla kucagına alıp mis kokusunu ıcıne cekmeyı nasıp etsın ınsallah......
bızım de yarın kontrolumuz var cok heyecanlıyım,bir ay oldu kızımı gormeyelı özledım....hayırlı haberlerle dönerım ınsallah.....

Geri