kızıma doğum günü çocuk şarkıları istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melekler, kızımın doğum günü yaklaşıyor ve ona sürpriz bir parti yapıcam, o gün klızıma seöyleyebileceğimiz doğum çocuk günü şarkıları arıyorum yardım edermisiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğum Günü Çocuğu Şarkıları Videoları

2012 Doğum Günü Çocuk Şarkısı

Doğum günlerinde çocuklarımıza en güzel şarkıları armağan etmek isteriz. Aşağıdaki videoda çok güzel bir doğumgünü şarkısı bulacaksınız.

kızıma doğum günü çocuk şarkıları istiyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kızıma ...........

kızım hayat çok zor yaşamak çok zor Kızım; Hayat çok zor Yaşamak çok zor. ...Ağlatmasınlar seni izin verme, Ezdirme kend...ini, incinme, Eğme kimseye başını, Yürü hep emin adımlarla ileri Güzel iyi mutlu yarınlara Mutlu ol kızım Canım, ciğerim, yaşama sebebim, Güzel günler hep senin olsun, İçin hep neşeyle dolsun, Yüzünde gülücük eksik olmasın, Zulümden, acıdan kederden uzak Endişesiz...
  2. Kocama doğum günü mesajları ve sözleri göndermek istiyorum.

Kızlar benim kocamın bugün doğum günü, ona doğum günü mesajlarımı göndersem yada bir hediye mi alsam nasıl bir süpriz yada süprizleri yapsam karar veremedim. bana güzel bir msj vs yazmanız mümkün mü sevinsin garip :D:D Yani garip derken ismi Garip yanlış anlamayın yoksa garip değil kocam :D:D:D
  3. Çocuk Doğum Günü Pastaları

Çocuk Doğum Günü Pastaları resimleri paylaşır mısınız? Oğlumun doğum günü ve pastasını benim yapmamı istedi süslemeleri için örnek istiyorum :)
  4. Justin Bieber Şarkıları Listesi istiyorum

Kardeşim koyu bir Justin Bieber hayranı ona süpriz yapmak için sizlerden Justin Bieber Şarkıları Listesi paylaşmanızı rica ediyorum Justin Bieber Şarkıları albümlerini merakla bekliyorum:)
  5. okul öncesi eğitimde kullanılabilecek çocuk şarkıları istiyorum

Ben anaokulu öğretmeniyim ve araştırma yaparken sizin sitenize rastladım. Lütfen bana okul öncesi eğitimde kullanılabilecek çocuk şarkısı örnekleri verebilirmisiniz, teşekkür ediyorum :)

Sayfayı Paylaş