gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

Kızımın ismine karar veremedim yahu:(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler gebeliğimin son demlerini yaşıyorum.İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kızımı kucağıma alırım Allahın izniyle fakat bir türlü ismi konusunda karar veremedik.bissürü liste incele bak bak insanın beyni duruyo.Benim isteğim anlamı da güzel olsun desteklerinizi bekliyorum.Bizim bulduğumuz isimler; SARA LAL
    ULYA
    ALİN
    HİRA
    ALYA
    ZEREN
    önerileriniz varsa başka onlarıda beklerim .Sevgiler

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    bu isimlerde benden olsun fikir vermek amaçlı
    erva
    nacize
    vera
    münteha
    sare

Kızımın ismine karar veremedim yahu:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kızlar Bu Gelinliklere Bakmadan Karar Vermeyin...

Genç Kızlar Bu Gelinliklere Bakmadan Karar Vermeyin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

Hangisi anne hangisi kızı ben karar veremedim:)

rüyada annenin kızını görmesi rüyada gençliğini görmek kızını hamile görmek kızımı İngiltere’de yaşayan 50 yaşındaki Janet Cunlife bir dizi operasyona 10 bin pound harcayarak kızının aynısı oldu. Anne Janet ve kızı Jane. İki kadının da saçları sarı ve uzun. Birinin boyu diğerinden 5cm uzun. Asıl farkları yaşları. Anne Janet, 50 yaşın verdiği görüntüyü tersine çevirmek isteyerek kızına...
  3. sarı saç istiyorum karar veremedim..

sarı saç istiyorum karar veremedim..

saçımı sarıya boyatmak istiyorum kumral saçı sarıya boyamak kızlar yardımcı olursanız çok sevincem...benm kendimde değişklk zamanım geldi..ee artık bahar da gelio..saçlarımı sarıya boyamak istiyorum..şimdiki saç rengm doğal rengi..ne çok koyu ne çok açık küllü kumral..gözlerim ela..beyaz tenliyim...hangi tonda boyatsam yakışır ben pek tonların isimlerini bilmıyorum....
  4. Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi?

Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi?

Bu konu; Evinizi Hangi Renge Boyayacağınıza Karar Veremediniz mi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bahar geldi. Artık güneş yüzünü göstermeye başladı. Ufak ufak başlayan bahar temizlikleri içinde ev boyama işlemi de bulunuyor. Eğer evinizin renginden sıkıldıysanız size bazı tavsiyelerimiz ve önerilerimiz olacak. Bu tavsiyeleri dikkate aldığınız takdirde, içinize sinen harika...
  5. Eşiniz kızınıza eski sevgilisinin  ismini koysa tepkiniz ne olurdu?

Eşiniz kızınıza eski sevgilisinin ismini koysa tepkiniz ne olurdu?

Bir kızınız oldu. İsmini eşiniz önerdi, siz de kabul ettiniz. Yıllar sonra öğrendiniz ki, bu isim eşinizin eski sevgilisinin ismiymiş. Neler olur?

Sayfayı Paylaş