Kızlaaaaaaaaaaar galiba hamileyimmmmmmm!!!

Canım gözün aydın çok ama çokkk sevindim kazasız belasız Allah kucağına almayı nasip etsin :kiss: bizlerede dua etmeyi sakın unutma:)
Ayyyy etmem mi cnm etmem mi??.Bnm o yalnzlığımda bana yoldaş oldunuz ALLAH bin değil binlerce kez razı olsun sizden.Hep dua edicem RABBİM tez zamanda size bu iki çizgiyi göstersin,hayırlısıyla siz de bnm gibi paylaşın hamişlik haberinizi.canmmm bnmm

kız hepimizi ağlattın. allah seni napmasın.Çok sevindim çok çok anlatamam.Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.Bir hamilelik sevinci yazarak ancak bu kadar anlatılabilir.Gözümde canlandın resmen.Keşke yanında olup görseydim seni.Canım benim tebrik ederim.öptüm seni
İnşallah en yakın zamnda senden de duyarız böle güzel haberler cnmm vlla gönlden istiyorum emin ol.çok saol tatlmm çoook saol

KIZLAAAAAAAAAAAAAAR SIKI durun haberi veriyorummmmmmmmmm evet telefonda öğrendimmmmm hamişmmmmmmmmmmmmmmm ayyyyy çok kötü oldum biri tutsun ellerimden çok fenayım yanımda da kimse yok fenalaştım sevinçten.Deminde ocağı açık bırakmşşm.Ben snra dönerim size olur muuuu hepinizi çooooooooooook seivyorummmm çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

hahaha siteyi yikmisin kiz bagira bagira...
Insallah saglikla kucagina alirsin canim. Cok sevindim senin adina..cok cok dikkat et kendine...

Hayirli olsun yaaa cok sevindim gercektennn hadi bakalim yolumuz acik olsun sen de ge bu kervana :D

Mektupla baslamissin gunlukle devam et bu da cok guzel bisey. Ben de gunluk tutuyorum gunu gunune yazmiyorum ole sevmem zaten ama bugun su oldu bugun seni ogrendiler felan derken oluyor iste :D sonra geri donupp okumak cok heyecanli olacak

Hayirli olsun yaaa cok sevindim gercektennn hadi bakalim yolumuz acik olsun sen de ge bu kervana :D

Mektupla baslamissin gunlukle devam et bu da cok guzel bisey. Ben de gunluk tutuyorum gunu gunune yazmiyorum ole sevmem zaten ama bugun su oldu bugun seni ogrendiler felan derken oluyor iste :D sonra geri donupp okumak cok heyecanli olacak

Geri