gebe
  1. ela Görgülü

ela Görgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

kizlaaar yardim ediiin

Konu, 'Gebelik' kısmında ela Görgülü tarafından paylaşıldı.

Merak ediyoruuum kizlaar ; adetimi gectirmek icin ilaç kullandim fakat hamilelik suphem oldu eger hamile olsaydım ilactan sonra normal bir adet dönemi görülürmüydu sizce hamile olmaktan korkuyoruum ilaç bitiminde adet gördüm ama yinede merak ediyorum cevaplarınızi bekliyorum lütfen yardım edin tesekkurler

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    O herkesden faili olur bence ... olada bilir olmayada bilir....

3. ela Görgülü

ela Görgülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Primolut adet söktürücü olarakta kullanılıyomus aklıma takıldı umarım hamile olmam test yapıcam bir iki gün içinde ama sormakta istedim of yaa

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Primolut sadece mensi geciktirmek için kullanılmaz ,yoğun kanamalı durumunda da kullanılır.Kendi kafanıza göre ilaç kullanarak hormonlarınızı alt üst etmeyin.

kizlaaar yardim ediiin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Yardim

Ilk Yardim

Çantanin basit ya da detayli olmasi, kullanacak kisinin tibbi bilgisine ve bir saglik kurumundan ne kadar uzakta olduguna göre degisir. Sehir merkezinde oturan bir kisinin ihtiyaçlari daha azken, dagda kamp yapanlarinki daha fazladir. Evde kullanilan ilkyardim çantalarinda genellikle küçük yaniklar, küçük kesikler, siyriklar, böcek sokmalari, burkulmalar, incinmeler, basit agri ve atesin...
  2. Yardiiiim ediiin!!

Yardiiiim ediiin!!

Kizlar bir seyi cok merak ediyorum ilk basta benim yumurtalar catladi galiba hissediyorum ve meme uclarimdada catlakliklar meydana geldi acaba bu normal mi icinizden bileni varsa lutfen cevaplasin ve sunuda cok merak ediyorum acaba catlayan yumurtalar kac gun surer yada kac saat simdiden tesekkur ederim!!!
  3. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  4. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  5. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(

Sayfayı Paylaş