gebe
  1. kızlar belim ağrıyorr

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye Şirin tarafından paylaşıldı.

selamlar.. kızlar benim adetime iki hatta üç hafta kala adet sancısına benzer ağrılarım başladı.şimdi adetime bir hafta var ama sancılar aralıklarla devam ediyor.tuvalete sık çıkıyorum birde bel ağrım var.biraz ayakta kalsam belim kopacak gibi ağrıyor.sizce hamile olabilir miyimm??

kızlar belim ağrıyorr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bel AĞrisi

Bel AĞrisi

BEL AĞRISI Bel ağrısı adeta salgın boyutlanndadır. Nedenleri hala tam anlaşılamamışsa da tedavi olanakları artmıştır; en güvenilir tedavi de vücudun kendini iyileştirici gücüdür. Hayatta genellikle iki şey kesindir: ölüm ve vergiler. Daha gerçekçi bir yaklaşımla buna bir de bel ağrısını ekleyebiliriz. Öyle ki erişkinlerin % 80'i er geç bel ağrısından yakınır. Muayenehaneye yapılan...
  2. Bel Agrisi

Bel Agrisi

Yetişkinlerin %80 inde, yaşamlarının bir döneminde önemli derecede bel ağrısı olmaktadır. Bel ağrısı, işgücü kaybına neden olan ve faaliyetlerimizi etkileyen sağlık sorunlarından birisidir. Belle ilgili zedelenmeler, işyerinde çalışanlar arasında görülen toplam yaralanma ve hastalıkların yaklaşık %20 sini oluşturmaktadır. Bel ağrısının önlenmesi amacıyla yaygın olarak uygulanan stratejiler,...
  3. Yüksel Bel

Yüksel Bel

Yüksel Bel Modası ... Griye dönüşmü var acaba ??? Yüksek bel modası geri geliyor..
  4. Kızlar Düşük Bel Pantolondaki Tehlike mi varmış

Kızlar Düşük Bel Pantolondaki Tehlike mi varmış

Merhaba kızlar trend olan Düşük Bel Pantolonlar sağlığa zararlıymış öyle mi ya ben hep düşük bel giyiniyorum ama aranızda Düşük Bel Pantolondaki Tehlikesi hakkında bilgisi olan varsa yazsın neresi tehlikeyilmiş öğrenelim ya :S
  5. kızlar  Saçlarınız  elinize değil belinize  gelsin

kızlar Saçlarınız elinize değil belinize gelsin

Kadınların büyük hayallerinden birisi olan saç uzatma zahmet ve zaman gerektirdiği için kimse saç uzatma işlemine yaklaşmak istemez. Tam saçlarınız istediğiniz uzunluğa yaklaşır ardından kırılmalar başlar ve yine eski haline dönmek zorunda kalırsınız. Bugünkü yazımızda 3 ay gibi kısa bir sürede saçlarınızı belinize kadar nasıl hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzatabileceksiniz bunu anlatacağız....

Sayfayı Paylaş