gebe
  1. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

kızlar çok acil....

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında god is love tarafından paylaşıldı.

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?

kızlar çok acil.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok acil

çok acil

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap
  2. Çok acil.

Çok acil.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu...
  3. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?
  4. acil kızlar

acil kızlar

ya sormam gereken bir şey var arkadaşlar ben eşimle 8 nisan da birlikte oldum içime boşalma olmadı adet günüm 25 mart bu ay 25 olmam lazım ama olmadım hamile kalmış olabilir miyim ? (3 gün gecikti )
  5. Kızlar acil

Kızlar acil

Nişanlımla bir ay önce sürtünme yolu ile bir şey yaşadım tam anlamı ile bir şey olmadı boşalmadıgını söylüyor prezervatif vardı fakat ucu yırtılmış ve zevk suyu gelmiş olabilir diyor bu olaydan üç gün sonra ben adet gördüm bir hafta sürdü.. fakat şuan gecen ay olduğum tarihte olmadım üç gün geçti sizce hamile kalma ihtimalim var mı?

Sayfayı Paylaş