gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Eft Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eft Nasıl Yapılır Selam millet size bir sorum olacak acaba Eft Nasıl Yapılır bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

EFT elektronik fon transferi kelimelerinin kısaltmasıdır.Elektronik fon transferini bankanızdaki hesabınızdan başka birinin banka hesabına para aktararak yapabiliyorsunuz
    Eft Sisteminin Amaçları

Nakit dolaşımını azaltmak

Ödemelerin güvenli,güvenilir,hızlı ve risksiz bir biçimde gerçekleşmesini sağlamak

Sağlıklı ve hızlı bilgi sağlamak

Para politikasının etkin olarak uygulanmasını kolaylaştırmak

Elektronik bankacılık uygulamalarının gelişmesini sağlamak

Kızlar Eft Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bademli pilav nasıl yapılır kızlar

Bademli pilav nasıl yapılır kızlar

Bademli pilav =MALZEMELER= - 1,5 çay bardağı soyulmuş badem, - 1 orta boy kuru soğan, - 125 gr. tereyağı, - 2 su bardağı pirinç, - 1 et suyu tableti, - 1/2 tavuk göğsü. =HAZIRLANIŞI= Yayvan bir tencerenin içine önce 125 gr. tereyağını, bademleri, ve rendelenmiş 1 baş soğanı koyarak, pembeleşene dek kavurun. Daha sonra küçük küçük doğranmış tavuk etini ilave ederek tekrar...
  2. nasır tedavisi nasıl yapılır kızlar

nasır tedavisi nasıl yapılır kızlar

nasırları taş kullanmadan nasıl sökebiliriz
  3. Kızlar Günlük Makyaj Nasıl Yapılır

Kızlar Günlük Makyaj Nasıl Yapılır

Selam hanımlar günlük makyaj yapmam lazım ama ben koyu makyaj sevmiyorum hoş koyu olmaması lazım çünkü cildime her gün koyu makyaj yaparsam cilt sağlığımı kaybederim bu yüzden sizden doğru olan Günlük Makyaj hakkında teknik bilgileri rica ediyorum.
  4. Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır

Kızlar Evde Maşa Nasıl Yapılır

Hanımlar merhaba bir konuda sizden bilgi ve yardım isteyecektim acaba Evde Maşa Nasıl Yapılır bilen var mı var ise lütfen bana da yazsın Evde Maşanın Nasıl Yapıldığını.
  5. Genç kız makyajı nasıl yapılır?

Genç kız makyajı nasıl yapılır?

Genç kız makyajında dikkat edilmesi gereken bence en önemli nokta makyajın doğal bir görüntü vermesi ve hafif olmasıdır. Hafif bir allık sürülmesi ve de dudak parlatıcısı kullanılması genelde yeterli olabilmektedir. Bununla yetinmeyen bayanlar çok arzu ederlerse gözlere hafif bir remillendirilebilir. Zaten genç bayanların cildi en güzel dönemlerini yaşadıkları için güzellik adına çok fazla...

Sayfayı Paylaş