gebe
  1. hamilemiyim kızlar

hamilemiyim kızlar Forum Okuru

Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hamilemiyim kızlar tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben hamilemiyim değilmiyim inanılmaz merak ediyorum yaklaşık 4 aydır esşimle korunmayarak bebek yapmaya karar verdik ve ne zaman hamile kalınır gibi bir çok şeyi araştırdım tam olarak ne zaman hamile kalabilirim bunlarıda araştırdım ve doğru yolda gittiğimi, sizin gibi forum sittelerine yazan gebe hamile kalmış kadınların yazdıklarından da anlıyorum. Şimdi ben yumurtlama döneminde eşimle birlikte oldum ama hamilelik belirtileri midir yaşadıklarım değilmidir tam bilemiyorum. Tam olarak hamile olup olmadığımı nasıl anlıylorum sizler nasıl anladınız ? Hamile kalan lar net bişi yazarsa svinirim.

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hamile kalıp kalmadığını bi test yaparak öğrenebilirsin

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ay şulem takip ediyorum da seni şöle bi prof edasıyla topiklere giryosun nokta atışı yorumlarını uzmanca yapıosun:huhe::huhe: aynı ben haha
    hepimiz kadın doğum uzmanı olduk bi velet doğuramadık:huhe:

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba Ovülasyon günlerinizde eşinizle birlikte olmanız gebe kalmada size kolaylık sağlıycaktır.En erken gebelik belirtisi gebeliğin 4 5 6 cı haftalarında başlar.İlk belirti beklenen adetin gecikmesidir.Gecikmeyle birlikte yapacağınız gebelik testiyle gebe olup olmadığınızı net olarak anlayabilir,teyit etmek için ise hemen doktora görünmeniz yeterlidir

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Şulem sorulara yanıt verdiğin için teşekkür ediyorum.Lakin yorum yaparken konuyla ilgili linkte bıraksan seni iki gözünden öperim :D

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    sorma kısss valla doktor olacam şurda az kaldı hahahah herşeyi öğrendik valla ebe olacam yakında

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ne demek beyazcımm atarım tabiis :)boş gezenin boş klafası olunca gördüğüme yorum yazıyorum hahahah

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Estafurullah Rica ederim :) Kesinlikle sorumluluğunun bilincinde olan birisin cancağazım Gel öpim sen gel :kiss:

Asena_Sule bunu beğendi.
  9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende öpimmmm :kiss: elimde gelei yaparım malesef bu hamilelik kousunda daha çocuk doğurmada zuman olduk hahaha yakıda bize ödül verecek tıp fakülteleri :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Meleğim....Umarım rabbim mucizeni en kısa zamanda beklemediğin bir anda yollasın ..Ve Amin :kiss:

11. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah beyzacımm rabbim tüm istyenlere nasip etsin işallah kimseyi evladın varlğı ile yokluğu ile sınamasın

BEYZA21 bunu beğendi.
  12. halseh

halseh Forum Okuru

3 haftalk evliyim
    hamile oldugumu hissediyorm belirtilere gore fakat adetimn gelmesine dha 1 hfta var ama iliskiye girdgmde hala kizlik zarimdan kan gelio ck merak ediorm hamilemiyim degilmiym

13. seda öz

seda öz Forum Okuru

Selam arkadaşlar 6 aylik evliyim akıntım var baş ağrısı da var günüm 1 haftadır geçiyo hamile olabilir miyim??

14. angel91

angel91 Forum Okuru

Kızlar her ay adetim 5 gün sürerken bu ay 2 gün sürdü kasık agrim ve bas dönmem var acaba hamilemiyimdir

15. minnoscan

minnoscan Forum Okuru

kizlar selamlar bende hamilelik istiyom 3 haftadir suanda cepten aradim geldim sitenize adetime 5 gun var tuhaf gissediyom ben simdi nelere bakam nasi anlayacam bu hamileligi tsk bu arafa ne zaman test yapayimm

Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Kızlar başından hamilelik geçmiş kişiler. Tam olarak hamile olduğunu nasıl anlarsın, ne zaman anlarsın bunu tam olarak herkeste " evet bu benim belirtim herkeste vardı herkes bunu hisettiyse hamiledir " diyebileceğiniz belirtileri benimle paylaşabilir misiniz. Yani belkide test diyeceksiniz de ben o süreci yaşamak istiyorum tam olarak belirtiler neler nasıl anlarım ? Tşk ediyorum
  2. Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Gebe Olduğumuzu nasıl anlarız ?

Hamile kaldığımızı nasıl anlarız Hamile olduğumu nasıl anlarım Hamile olduğumu ne zaman anlarım Hamileliğin biz kadınlar tarafından hissedilen değişik bulguları vardır meleklerim. Çoğu zaman bunlar regl ağrısı ile karıştırılır. Göğüslerdeki ağrılar, üzerine yatamama durumu, belde şiddetli ağrılar, Uykusuzluk, huysuzluk... Hepside adet olacakmışsınız hissi ile karıştırılır. Bunun net bir...
  3. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  4. En erken hamile olduğumu nasıl anlarım?

En erken hamile olduğumu nasıl anlarım?

hamilelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelikte yaşanan ilk belirtiler,hamilelikte görülen belirtiler hakkında bilgiler Adet gecikmesi gebelik belirtileri arasında bulunan en önemli belirtilerdendir. Bazı gebeliklerde adet döneminde çok açık bir renkte kanama görülebilir. Bu kanama normal adet dönemi ile alakasızdır ve bir tür gebelik belirtisidir. Hamile olduğunu hissetmek:...
  5. İlişkiden sonra hamile kaldığımı nasıl anlarım kızlar ?

İlişkiden sonra hamile kaldığımı nasıl anlarım kızlar ?

Kızlar sitenizi uzun zamandır takip ediyorum birşey sormak istiyorum. Bu cinsel ilişki sonrası hamileliğin bir süresi var mı beni aydınlatır mısınız. Benim yumurtlama tarihim nettir bir kaç aydır buna dikkat ediyorum. Diyelim ki bu ayın 15 inde tamda darbe gecesinden bir ay sonra :) yumurtlamam oldu ve öyle olmasına rağmen ilişki yaşadık bebek için, ne yapalım nesil yetiştirmemiz gerekiyor....

Sayfayı Paylaş