gebe
  1. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında iyona tarafından paylaşıldı.

bir çok yere gittim ama iyi birilerini arıyorum..varmı tanıdık

2. handanfb

handanfb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben falınıza bakabilirim kahve mi yoksa Tarot mu istersiniz?

3. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim gittiğim bayan hem tarot su falı ve kahve falına iyi bakıyor tavsiye ederim.

4. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    buldum buldum oleeeey falcımı buldum sabah erken dayandım kapısına çok güzel baktı geçmiş tamam haydi hayırlısı geleceğe kahve ve su bakıyor :pasi:

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kime gittin acaba bende arıyorum iyi bir falcı.medyum elif e mi gittin sende

6. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım ben elife gitmedim 50 liraya suya ve kahveye bakıyor

7. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bakım yaptı şok geçirdik arkadaşlarla:beybi:

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aman bole sacma yerlere para harcıyosunuz su ramazan ayında sız allaha ınanın ondan baska kımse bılmez gelecegı oyle yapa yapa kendınızı avutuyosunuz sacma sapan seyler belkı merak ama tadını kacırmıssınız sız 50 lıraya cok guzel bakım yapmıs sız gıdın bende sızın bakımınız dınlıycem kazıklaıyosunuz arkadaslaaaaar hahaha hahaha hahaha neyse buna bakıp ınanalar obur dunyadada bızde sıze bakıcaz bole seylere ınanlara saka olsa bıle ınanıp bakıyosun yazık sıze yazık acıyorum açın ona harcadıgın zamanı ıkı satır kur'an oku bı bak ne yazıyo namaz kıl allahtan ıste GELECEGI ALLAHTAN BASKA KIMSE BILEMEZ

9. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    mavi kelebek elbette haklısın 50 lira oraya vereceğine git kuaföre saçına fön çektir manikür yaptır iyi hissedersin kendini. fakat bazen öyle bir an geliyorki arayıs içerisinde oluyorsun .geleceği Yaradandan başkası bilemez. Elhamdülillah yaradana hepimiz inançlıyız. kelin ilacı olsa başına sürerdi.geleceği bilseler en azından sayısal vs oynarlar zengin olur falcılıktan kurtulurlardı. dediğim gibi bi çesit rahatlama dert paylaşma

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hah ama derdını farklı seylerle farklı kısılerlede paylasabılırsın ınsan kur' an okuyarak o kadar rahatlıyokı fal bı cozum yolu degıl kardesım yanlıs uyoldasın gel benımle paylas baska arkadasınla paylas en yakının esınle paylas ama falcıya dert anlatarak ınanamıyom yanı neyse bu senın bılecegın bırsey ben sadece senı uyardım gerısıne karısmam haddım degıl :)

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende tavsiye ederim bu arada Halkalıdakki medyum elifi.

12. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dün gece Elif hnm msn den kahve falı baktı müsaitti. evet bende oldukça beğendim fal bakışını bir çok şeyi gayet güzel bildi çok özel durumları söyledi açıkcası şaşırdım bu kdr isabetli fal bakan çok az kişi gördüm . daha ödemesini yapmadım bilgilerini göndericek hiç paracı bir bayan değil ilginç geldi bana

13. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendisine sordum ve telini vermemde bi sakıncası yok dedi teli 0507 944 36 81

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende gittim valla cinleri var galiba çok etkilendik

15. iyona

iyona Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    etkilenmicek gibi değilki bir insan herşeyimi bilir bu kadar psişik medyummuş galiba ondan

kızlar İstanbul da kime kahve falına gidiyorsunuz yazın ve tartışalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahve Falı

Kahve Falı

Tercihen şekerli kahve olmalıdır, iyice kaynatıldıktan sonra geniş ağızlı dik fincanlara yavaş bir biçimde köpüklü olarak dökülür. Ancak fincandaki telve az yada çok olur ise şekiller meydana gelemezler, telve şekillerin meydana...
  2. Kahve falı

Kahve falı

Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
  3. Medyum elif kahve ve su falı

Medyum elif kahve ve su falı

Medyum Elif e kahve ve su falına gittim çok memmun kaldım bu sayfayı ona saygı ve hürmetimle açıyorum.Gitmek isteyenlere duyurulur.Asla pişman olmucaksınız gidince lütfen gelin burda tartışalım.Teli 0507 944 36 81.benced hacı hocalara gidip boşuna para harcamayın.sadece fal değil her türlü büyü sihirde yapıyor.aşk evlilik gibi.web sitesi ise medyum elif kahve falı | Wix.com
  4. Kahve Falında Harf Görmek ve Bu Harflerin Anlamları

Kahve Falında Harf Görmek ve Bu Harflerin Anlamları

Bu konu; kahve falında harf görmek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fala inanma falsız da kalma diye söylemişler ama siz siz olun falcı kisvesi altında insanların duygularıyla ve cüzdanlarıyla oynayan, insanların kendilerini depresyona sokmalarına dahi sebep olabilen bu insanlara kanmayın. Ha, arkadaş arasında belki eğleniyor olabilirsiniz, ancak bu işin ticaretini...
  5. Kahve Falı

Kahve Falı

sonunda buldummm :)

Sayfayı Paylaş