gebe
  1. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kızlar kan testimi yaptırdım ve hamileyimmmmm.

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bdeniz57 tarafından paylaşıldı.

972,4 değerim çıktı kan tahlilinde doktor yeni olduğunu 10 gün sonra kontrole gelmemi söyledi. bebişimle tanışıcakmışım inş hayırlısıyla. allahım tüm isteyenlere bu duyguyu tattırsın. korkularım boşa çıkmış oldu. allahım tüm bebek isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin. dualarım sizlerle. ama doktor kaç haftalık olduğunu söylemedi daha. haftaya pazartesi gidicem inş.

kardelen000 ve kelebek7 bunu beğendi.
  2. kelebek7

kelebek7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok sevindim Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallahhh:)

3. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım. Allah herkese nasip etsin inş. hayırlısıyla.

4. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    tebrikler canım Allah'ım bizlere de nasip eder inşaallah..

5. kumsal67

kumsal67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun allah tamamına erdırsın darısı başımıza

6. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım inşallah bu güzel duyguyu sizde yaşarsınız. allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

7. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim canım. inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu. allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

8. hale77

hale77 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    248
    Ödül Puanları:
    63
    deniz tebrik ederim canım allah sağlıkla afiyetle kucağınıza almayı nasip etsin,darısı bizim başımıza inşallah:):)

9. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    allah tamamına erdirsin canım

10. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amin halecim inş hayırlısıyla allahım sizlerede nasip eder en kısa amanda. dualarım sizlerle canım benim.

11. bdeniz57

bdeniz57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim ayşegül yüce rabbim tüm evlat isteyenlere yaşatsın bu duyguyu hayırlısıyla.

kızlar kan testimi yaptırdım ve hamileyimmmmm. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyabette kan ve idrar testleri nasıl yapılır ?

Diyabette kan ve idrar testleri nasıl yapılır ?

keton değeri idrar stribi nedir Diyabet hastalığında yapılan idrar ve kan tahlillerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız sizler için paylaşmış olduğum aşağıdaki bilgilere göz atmanız yeterli olacaktır Diyabette yapılması gereken idrar ve kan testleri hakkında uzmanlar bilgiler verdi.. Diyabette yaptırmanız gereken testleri üç gruba ayırabiliriz: • Hazır testler: Herhangi bir zamanda kan...
  2. hamileyimmmmm (:

hamileyimmmmm (:

arkadaşlar geçen ay belirtilerim vardı fakat regl olmuştum sizinlede paylaşmıştım ama bu ay şükürler olsun minik meleğim bana tutundu (: regl dönemim 10 gün geçmişti test yaptım pozitif çıktı (: şuan 15 gün oldu 5 haftayı geçiyor artık hamileliğim öylesine mutlu ve şaşkınımki anlatamam Rabbim herkese nasip etsin inş. bu arada benide hamiş meleklere dahil ederseniz sevinirim :)
  3. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  4. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş