gebe
  1. canan deniz

canan deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kızlar sizce aldatılıyomuyum :(

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında canan deniz tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar benim 6 aylık bi ilişkim var sevgilim son zamanlarda bana çok ilgisiz davranıyo onu aradaığım zamanlarda hemen kapatıyo telefonu sizce neden bu kadar ilgisiz davranıyo benle ilgilenmesi için hangi yöntemleri kullanmalıyım.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    VAllahi başlıkla sorduğunuz soru aslında birbirini tutmuyor. Yani sizden hoşlanmıyor ve ilgisi azalmış ise yol verin gitsin. Seviyorsanız sıkmamanız gerekiyor. Emin olun sıktıkça sizden uzaklaşacaktır.

3. ayshemerwe

ayshemerwe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sadmin doğru söylüyor çok sıktın demekki.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Zorla güzellik olmuyor. Sevgi zorlama ile değil kendiliğinden oluşan bir duygudur. Fazla ilgi eğer baskıcı bir tutum sergilerse karşı tarafı sıkıp bunaltacaktır. Bence üzerine fazla gitme üzülen sen olursun bırak inceldiği yerden kopsun.

5. aysunçimen

aysunçimen Forum Okuru

Muhtemelen aklı başka bir kızda kalmıştır. Fazla açık konuşurum. Sen ayrılınca aradan geçen zamana bakıcaksın. hemen birini buluyorsa zaten aklındaki o kız yüzünden seni ilgisiz bırakmıştır. Erkekler İşte hep aynı terane.

Kızlar sizce aldatılıyomuyum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz Hangi Mevsimin Kızısınız

Siz Hangi Mevsimin Kızısınız

Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza sığamayız. Kimimiz ise hüznüyle sonbahara aşığız. İlkbaharda Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız. Ya da yeryüzünü beyazlarla örten kışı severiz. Siz de ait olduğunuz mevsimi belirleyerek, kendinize...
  2. kızlar size bir soru....

kızlar size bir soru....

konuyu belki yanlış yere açtım ama anketler diye ayrı bir bölüm göremediğim için buraya açıyorum.... evlenmeyi düşündüğünüz kişi size hasta olduğunuz bir anda el kaldırırsa ne yaparsınız bu soruyla ilgili cevaplarınızı çok merak ediyorum... bekliyorum....
  3. Kızlar size bebeler yaptım :)

Kızlar size bebeler yaptım :)

Melişlerime özel bebeler... Pasim... Hayalim Rüyam Mawim Masalcıkkk Sudem.. Sılam Dilekimm :) Yapılışı: Hemen hemen her evde bulunan biraz telle hazırlayacağınız “T” biçimindeki iskeleti, iple sardıktan sonra pamukla doldurulmuş ten çoraplardan kafa yapın. Ardından bu kafaları iskelete monte edip(yapıştırın/dikin yapın edin işte bişeler) küçük küçük kesilmiş kumaş...
  4. sizlere darıldım kızlar:(:(

sizlere darıldım kızlar:(:(

bugün benim doğum günüm ve kimse hatırlamadı:18::18::18::18::18: ve tarihinide yazmıştım geçen hafta darıldım size:18::18:
  5. kızlar sizce hamileliğin?

kızlar sizce hamileliğin?

Kızlar karnımda büyüme gòğüslerimde şişme kendimide yorgun halsiz uykusuz hissediyorum midemde bulanıyor birde sarı akıntı geliyor belki siz benden daha tecrübelisinizdir ben 20 yaşındayım:leylek

Sayfayı Paylaş