kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn

E

evrekagamze

Forum Okuru
kızlar yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin lütfenn
sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi triplere girdi. zaten çok kıskanç.sonra oradan başladık tartışmaya ... ben dükkandan çıkınca elini tutmadan yürüdüm kazağı da almadım çünkü biliyorum alsam neler olacak kabak bana patlayacak, ama şimdi keşke alsaymışım da bunlar olmasaymış diyorum. alışveriş yapılmıyor senle, her seferinde böyle yapıyorsun dedim. madem oyle kendin yap alışverşini dedi pat diye yolun ortasında bıraktı gitti beni... ben buna çok sinirlendim, zaten bi birikmişlik de vardı, peşinden eve gittim konuşmamız lazım ddedim o (yine her zamanki gibi) konuşmak istemiyorum dedi, ben biraz daha ısrar ettim yine yok.. her seferinde böyle yapıyorsun bu şekilde mi çözeceğiz sorunlarımızı dedim yine tık yok her zamanki gibi, hala bilgisayarı ile uğraşıyor, ben bnu iteledim tuttum yakasından çektim kanepeye . o an cinnet geçirmiş gibiydim yaptıklarıma hala inanamıyorum. Hayatım boyunca buna benzer birşey yaşamadım.. iteledim konuşacağız dedim, o da gerildi ufak bi çekişmeden sonra konuşalım dedi, konuşmaya başladık ama kendini zerre haksız görmüyor... neyse ben bir daha beni yolun ortasında bırakıp gitmeyeceksi dedim, alaylı alaylı gülüyor, ben artık dayanamadık patlattım buna tokadı, yeter artık diye bağırıyorum bir yandan, bu beni engellemeye çalıtıkça ben iyice sinirlendim, vurmaya başladım, o da bana vurdu.. sonra küfür etti ben duracaktım artık onu duyunca iyice sinirlendim, ben de ona küfür ettim, hala vuruyorum, sonra o bana iki tane sağlam bi yapıştırdı ki kendimi kaybettim on dk kendime gelemedim, doğrulduğumda hüngür hüngür ağlıyordu, ben bana nasıl vurgunun farkında mısın dedim yok diye başını salladı, ben bunun kafasına kafasına öyle bir vurdum ki senin şuurunu kaybettiricem dedim, artık kolumda derman klamadı bıraktım, o artık karışmıyoru ama.., sonra kalkıp gitti... sonra geldi.yüzüğümü çıkarmış, ben de çıkardım(sözlüyüz güya..) koydum önüne, sonra biraz konuştuk ikimiz de şoktaydık, ayrılmama kararı aldık ama brbirimizin üstüne çok gitmeyecektik,,,, sabah derse gitmiş beni uyandırmadı, sanki onca b.ku ben tek başıma yemişim gibi davranıyor.. Akşam kendisine zerre kadar saygıısının kalmadığını kendini nasıl suçladığını anlatıyordu, konuşma bittikten sonra ikimizde ayrı ayrı köşelerde hüngür hüngür ağlamıtık, kalktıktan sonra konuşmaya çalıştım hiç oralı olmuyor.. ben de çıktım gittim arkadalarımın evine... şimdi hala şoktayım, o bu olayı asla unutamayacağını söyledi, keza ben de öyle... bununla nasıl yaşayacağız, nasıl devam edeceğiz, ve birbirimizi çok severken nasl ayrılacağız bilmiyorum,, kafam donmuş gibi hiçbirşey düşünemiyorum sigara üstüne sigara yakıyorum,,, devam edersek yarın birgün bu olayın tekrar edebileceği fikri bile beni çıldırtıyor, diğer taraftan tartımaının konusuna bakıyorum saçmalık bu yaşanana göre, nasıl o hadde geldik, nasıl bir birikmeymiş diyorum bir yandan... ben ne düşüneceğimi bilemiyorum, ve haftaya sınavlarımız var, yardım edin lütfen, yorumlarıınızı bekliyorum....

offf yaşadıkların gerçektende zor gamzecim eşimle evlilik öncesi aşırı tartışıyorduk şimdide oluyor ama ALLAHA şükür eskisi gibi değil yaa canım bana sorarsan zorlama iteleme bu ilişkiyi yol ver gitsin pekte iç açıcı değil durum siz sınırları aşmış birbirinizi hırpalamışsınız devam edersen belki geçip gidecek yaşadıkların ama hiç unutmayacaksın her olayda aklına gelecek ve arkadaşın umursamaz davrandığını söylüyorsun şimdiden böyle yapıyorsa evlilik gibi bir yola nasıl gireceksiniz?? evlilik gerçektende zor göründüğü gibi lay lay lom değil maalesef tavsiyem öfkeliyken karar verme bırak biraz zaman geçsin bi süre görüşmeyin sonra kalbin sana ne yapman gerektiğini söyleyecektir ALLAH SABIRLAR VERSİN....

offf yaşadıkların gerçektende zor gamzecim eşimle evlilik öncesi aşırı tartışıyorduk şimdide oluyor ama ALLAHA şükür eskisi gibi değil yaa canım bana sorarsan zorlama iteleme bu ilişkiyi yol ver gitsin pekte iç açıcı değil durum siz sınırları aşmış birbirinizi hırpalamışsınız devam edersen belki geçip gidecek yaşadıkların ama hiç unutmayacaksın her olayda aklına gelecek ve arkadaşın umursamaz davrandığını söylüyorsun şimdiden böyle yapıyorsa evlilik gibi bir yola nasıl gireceksiniz?? evlilik gerçektende zor göründüğü gibi lay lay lom değil maalesef tavsiyem öfkeliyken karar verme bırak biraz zaman geçsin bi süre görüşmeyin sonra kalbin sana ne yapman gerektiğini söyleyecektir ALLAH SABIRLAR VERSİN....

teşekkürler canım

Canim benim Cok zor gunler gecirmissin Allah kolaylik versin.Anlatiklarindan sunu anladim bu adam senden ayrilmak icin bahane ariyo yada kafasi baska biseye bozuk paylasmiyodur.cunku ceviz kabugunu doldurmaycak bi kavga bu.Ama bole ilgisiz saygisiz birini cekmek zorunda degilsin evli degilsiniz cocuk derti flnda yok sevgilisiniz sadece .Bence iliskinize biraz mola verin .Biraz uzaklasin kafanizi rahatladin ozleyin birbirinizi belki daha ii dusunursunuz.Hemen ayrilma gibi karar vermeyin.Once ii dusnun konusun nedenini arastirin.birbirimizi seviyoruz demissin seen insan uzermi uzerse eger bi sebebi olmali sebeb varsada bunu sana anlatmali.Ama hic hos degil oyle kavga kufur sevgliken bole olaylar yasadisaniz evlendiniz zamanda yasakycaksiniz emin ol cnm .Yinede hayirlisi olsun .Birbirinizden uzaklasarak bir sans daha verin bu iliskiye. :kiss:

Canim benim Cok zor gunler gecirmissin Allah kolaylik versin.Anlatiklarindan sunu anladim bu adam senden ayrilmak icin bahane ariyo yada kafasi baska biseye bozuk paylasmiyodur.cunku ceviz kabugunu doldurmaycak bi kavga bu.Ama bole ilgisiz saygisiz birini cekmek zorunda degilsin evli degilsiniz cocuk derti flnda yok sevgilisiniz sadece .Bence iliskinize biraz mola verin .Biraz uzaklasin kafanizi rahatladin ozleyin birbirinizi belki daha ii dusunursunuz.Hemen ayrilma gibi karar vermeyin.Once ii dusnun konusun nedenini arastirin.birbirimizi seviyoruz demissin seen insan uzermi uzerse eger bi sebebi olmali sebeb varsada bunu sana anlatmali.Ama hic hos degil oyle kavga kufur sevgliken bole olaylar yasadisaniz evlendiniz zamanda yasakycaksiniz emin ol cnm .Yinede hayirlisi olsun .Birbirinizden uzaklasarak bir sans daha verin bu iliskiye. :kiss:

yakın arkadalarımdan da seninle aynı tavsiyeleri aldım, aynen öyle yapacağım, hem sakin kafayla kendimi biraz dinleyip daha doğru karar veririm.

canım çok tanıdık geldi bu konu bana maalesef.. bende yaşadım.. çocuk ağloyomuş keşke uzatmayıp bunu koz alsaydın kendine.. beni çok üzdün falan deseydin.. bide şu bi gerçek bi kere vurduysa arkası kesin geliyo.. biz 9 yıldır beraberiz.. inan bana askere gidene kadar ağzından tek bi küfür duymamıştım.. ama askere gitmeden öyle şeyler yaptı ki şoklar içindeydim.. askere gidecek die idare ettim özür falan beklemedim ama hata etmişim inan bana.. şimdi bana vursa bile ne özür nede başşka bişey.. bu tek bir tokat bütün saygıyı yitiriyo inan bana.. şimdi çok pişmanım ayrılmadığım için.. ama nasip böyleymiş.. evlendik ama beni hala kırabiliyo bana kadın gibi davranmıyo.. hamileyim şimdi daha yeni yeni kavgalar bitti.. kırarım üzerim diye hiç korkmuyo.. çünkü daha önce hiç özür beklemedim affetdim bişe yok gibi davrandım ama çok pişmanım..başta nasıl giderse öle devam ediyo.. ayrılığa dayanabileceksen hiç düşünme.. arkası gelecektir inan bana.. kendine saygın yitip gidiyo umarım hakkında hayırlısı olur

Geri