kızlar Yüsra isminin anlamını merak ediyorum anlamı nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yüsra ismini çok beğeniyorum ama anlmının ne olduğunu bilmeden çocuğuma o ismi koymak istemiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

2. şevval.e

şevval.e Forum Okuru

Leyl suresi 7. Ayet, a’la suresi 8. Ayet , talak suresi 7. Ayet, inşirah suresi 6. Ayet gibi kur’an-ı kerimin bir çok yerinde geçer. anlamı ise ’’en kolay yer’’ yani ’’cennet’’ manasını taşır kur’anda. (elmalılı orjinal meal-taberi tefsiri).

kızlar Yüsra isminin anlamını merak ediyorum anlamı nedir ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız...
  2. cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

evet bu aralar cok garip rüyalar goruyorum lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? ilk rüyam: rüyamda cok sakin bir sekilde otururken birden sevdigim kisinin bir baskası ıle sarmas dolas halini karsımda, sokakta gezınırken goruyorum o kadar sınırlenıyorumkı anlatamam sıze bu sınırle evıme donup orda tanıdıgım bır erkegın arkasından aslında orda olmayan bır kapıdan gecıp bır yemekhaneye...
  3. Elanur ve Hamza İsminin anlamı nedir?

elanur isminin anlami elanur isminin anlamı hamza anlamı nedir nedir elanur ve hamza ismin anlamı nedir
  4. irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D
  5. Fecir İsminin Anlamı Nedir

Fecir İsminin Anlamı Nedir ? Kızlar fecir ismi ne anlama geliyor siz daha önce hiç duydunuz mu fecir ismini?
  6. tuğçe isminin anlamı nedir?

tuğçe isminin anlamı nedir?
  7. Merak ediyorum Temiz Enerji Nedir

Merhaba acaba bu Temiz Enerji Nedir oğluma arkadaşı sormuş biz bir türlü bulamadık bu sorunun cevabını sizden bu konuda yardım bekliyoruz.
  8. Açınım Nedir merak ediyorum

Açınım Nedir aranızda bu kelimenin anlamının ne olduğunu bilen var mı şayet var ise lütfen bana da yazsın harbiden de çok merak ediyorum bu Açınım Nedir diye:S
  9. Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar ben geçenlerde bir isim duydum çok değişik geldi kulağıma ve hoşuma da gitti acaba Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yüsra isminin anlamı

,
  2. Yüsranın anlamı

,
  3. yüsra isminin kurandaki anlamı