gebe
  1. kadriye03

kadriye03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

klomen hapı kullananların yorumları burada

Konu, 'Gebelik' kısmında kadriye03 tarafından paylaşıldı.

klomifen sitrat ile hamile kalanlar benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız sevinirim.....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellenmiştir.

klomen hapı kullananların yorumları burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi...
  3. klomen hapı

klomen hapı

klomen hapı benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız...
  4. Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi...
  5. Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

Cytotec Düşük Hapı Kullananlar

cytotec hapı nedir,cytotec hapıyla düşük nasıl olur,cytotec hapıyla düşük yapan varmı,cytotec düşük hapı hakkında bilgiler Cytotec ürünü Türkiye’de eczanelerde bulunmamaktadır.Ürünler yurtdışından şahsi tedavi amacıyla gümrük kurallarına uygun olarak tedarik edilmektedir. Cytotec sipariş etmek ve bilgi almak için öncelikle gebelik testi yaptırınız.Gebeligin kesinleşmediği durumlarda net...

Sayfayı Paylaş