gebe
  1. kadriye03

kadriye03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

klomen hapı

Konu, 'Gebelik' kısmında kadriye03 tarafından paylaşıldı.

klomen hapı benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye yardımcı olursanız sevinirim.....

klomen hapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

Klomen Yorumları ( Klomen Kullananlar )

klomen kullanım şekli klomen kullananların yorumları yorumları kullanırken ilişki kullanırken cinsel ilişki Aslında klomen yumurtaların uyarılması olayıdır, çatlama olduğunda doktorunuz size daha sık birlikte olun der ve hamilelik sürecini inanılmaz hızlandıran bir yöntembu arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden bu konu ile alakalı bağzı yorumları vermek istiyoruz. Sizlerede bilgi olması açısında iyi...
  2. klomen hapı kullananların yorumları burada

klomen hapı kullananların yorumları burada

klomifen sitrat ile hamile kalanlar benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye...
  3. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  4. Klomen

Klomen

]selamlar bn 2 yıllık evlıyım. ve 2 senedirde hiç korunmadık cocqumuz olmadı ve doktora gittim kan tahlıl sonucu hazıranda yumurtlamamısım doktr bana klomen dıye bır hap verdı temmuzdada tam 9 gun adetım gecıktı ayın 29. hasta oldum ve klomenı sabah akşam içmeye basladım acaba bır etkısını gorurmuyum klomen yumurtalıklarımı oluştururmu ya olusmazsa falan dıye korkuyorum cvplarınızı 4...
  5. klomen

klomen

mrb,ben klomen kullanıyorum fakat kanamamı artırdı 10 gündür adetim.bu konuda bilgisi olan varmı.bulantı dışında ne ağrı ne hassasiyet hiçbir belirtide olmadı.

Sayfayı Paylaş