klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Mavişim tarafından paylaşıldı.

1. Mavişim

Mavişim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    klomenle hamilelik belirtileri klomen sonrası serophene kullanıp hamile kalanlar serophene kullanıp hamile kalan varmı klomen tedavisinden sonraki aşama
    klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili dentnurse öncelikle çok geçmiş olsun ve Allah size hayırlı evlat nasip eylesin.Klomeni kullanan biri olarak şun söyleyebilirim Doktorun klomen vermesinin amacı yumurta sayısını artırmak ve büyütmek belli bir büyüklüğe geldikten sora yumurta çatlacı iğne vericek onu kullanacaksınız tedavinin ilk aşaması klomendir yumurta yaptığınız zaman kasık ve belde ağrı olur açık şeffaf akıntınız olur telaş yapmayın bu tedavi sürecinde klomenle hamile kalanlar tabiki oluyor mide bulantısıda hormonlarınızın ilaçla baskı altında olmasından kaynaklanıyor bazı bayanlar da bu şikayetler mevcut olmaz bazılarında ise hassasiyet söz konusur umarım yardımcı olabilmişimdir tekrar geçmiş olsun:)

3. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu ilaca nezaman başlıyorsun regl dönemindemi

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Yanlış değilsem adetin 5. günü tedaviye alınıyorsun geçmiş olsun:)

a.özlem bunu beğendi.
  5. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

6. Mavişim

Mavişim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar 15. gecemde klomen kulandıgım ay sag yumurtalıkta öyle bir agrım olduki sabah 6 gibi agrıya uyandım yemin ederim hiç böle olmamıştım ilk defa bukadar agrım oldu hala var ama az dayanılıcak gibi şimdi agrı ama bulantım devam şişlik devam karnımda akıntım şu anda hiç yok bel ve kasık agrım devam ama

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Canım yaşadıkların normaldir bunda korkulacak bir şey yok yumurtalar olgunlaşıp çatladığında aşırı sancı kramp iğnelenme tarzı ağrı yapar tabi her kadın aynı durumu yaşamaz bazıları hisseder bazıları hissetmez

8. _KARDELEN_

_KARDELEN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bende geçen ay klomene başladım,içinde yazılan bütün yan etkiler oldu,3.5cm kist oluştuğu için bu ay kullanma dedi doktor,3 aylıkmış zatewn acabe işe yarmı bilemiyorum:(

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Dentnursem inşallah bu ay hamile kalabilirsin bende yaşadıklarımı yazayım canım gerçi bir çoğunu biliyorsun ama okuyan diğer kişilerede faydası olur diye düşündüm :)
    Ben klomenle şiddetli baş ağrısı yaşadım ve karnımdaki şişlik var,ayrıca sanırım bugün yada yarına yumurta çatlamam gerçekleşecek akıntılarım arttığı gibi kasıklarda ağrım var dün gece sabaha doğru ağrı beni uykudan uyandırdı sanırım ben de klomenin hassas bulup etkilediği kadınlardanım umarım bunları Rabbim bebekle taçlandırır :)

10. mervuş

mervuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 3 ay klomen kullandım 3.ay bide çatlatma iğnesi oldum regl günümün gecesi sağ tarafımda dayanılmaz ağrıyla uyandım kıvranıyorum bir yandanda istifrağ ediyorum sabaha kadar ütüyü ısıttım karnıma ayaklarıma tuta tuta sabahladım çok şükür

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

klomen

canım klomen karında şişkinlik ve ağrı yapar, karında ağrın olunca ilişki...

12. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    çitosum negüzel açıklama yapmışsın vallahi harikasın:)benimde bu 3. ayım hayırlısı bakalım inşallah klomen iyigelir

13. yağmur gözlüm

yağmur gözlüm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşşlar bende klomen kullandım bir ay.sonra başka doktora gittim o kullanma dedi ve ardında hamile kaldım..ama öğrendikten 2 gün sonra meleğim düştü..bende de huzursuzluklar olmuştu bu hapı kullanınca..iştahım açıldı ,saçlarımda hafif dökülmeler oldu,birde karnımda şişkinlik oluşmuştu

14. darkblue87

darkblue87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende klomen kullandım.allaha şükürler olsun 3.ayımda hamile kaldım:)))adetlerim çok düzensizdi.klomen adetimi de düzene soktu.2 ay boyunca 27 günde bir adet oldum.3.ay olmadı.adet dönemimde her gün bir damla kan geldi lekelenme tarzında.6.gün zaten doktora gittim.ultrasonda gözükmedi erken olduğu için ama kanda çıktı hamile olduğumu öğrendim ALLAHIM İSTEYEN HERKESE VERSİN İNŞ.

essenn bunu beğendi.
  15. yıldız28

yıldız28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım.rabbim isteyen herkese verir inşallah bende klomen kullanmaya bu ay başladım 3. günüm ondan sonraki ay artık kısmet inşallah bizimde senin gibi başarılı olur.

klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası Deprasyon yaşayanlar

Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum Sonrası Deprasyon Uyarısı Doğum yapan kadınların yüzde 80′inde yorgunluk ve gerginlik hissiyle kendini gösteren depresyon, yeni annelerin yüzde 10′unda ciddi bir durum alıyor. Bu durumdaki anneler, günlük yaşamın getirileriyle başa çıkmakta her geçen gün biraz daha zorlanabiliyor; anksiyete, korku ve umutsuzluk hissedebiliyorlar. Bazı anneler ise, Panik...
  2. Serophene,klomen ve çeşitli ilaçlarla hamişlik isteyenler

serophene kullananlar serophene ile hamile kalanlar kullanımı kullanıp hamile kalan varmı merhaba kızlar ben bu ay serophene die ileç kulannıcam başladık bakalım hadi hayırlısı liste yapmayı düşünüyorum ilaç yöntemiyle hamile kalmak isteyenler için. ama bana yardımcı olun çalışıyorum her daim taki edemeyebilirim başlıyorum :leylek listemiz :leylek nick ilacın adı...
  3. doğum sonrası kabızlık sorunu yaşayanlar

arkadaşlarım doğum sonrası kabızlık sorunu yaşıyorum doğum yapalı 1 ay oldu ama hala kabızlık sorunu ile karşı karşıyayım. Bunu daha önce yaşayan meleklerden nasıl atlattıklarını yada tavsiyelerini görmek istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapacağım kabızlık sorunu için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu ?
  4. doğum sonrası eklem ağrısı yaşayanlar

Kılar doğumdan sonra bende acayip eklem ağrıları başladı. sancılarını ilk önce kış diye ona bağladım ama hayır ondan değil heralde. Doğumdan hemen sonra klem ağrısı yaşayanlar bu husus hakkında bana yardımcı olabilir mi ne yapmam lazım. Doktoruma bunu söyleyim mi? Bu arada daha 16 gün oldu doğum yapalı. Teşekkürler.
  5. Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

aşılamadan sonra kanama olması normalmi,aşılamadan sonra kan lekesi,aşılama sonrası lekelenme,aşılamadan sonra lekelenme yaşıyanlar,aşılama ve lekelenme hakkında bilgiler Aşılama sonrası ağrı olur mu? Normal midir? Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız...

Sayfayı Paylaş