gebe
  1. kumsal67

kumsal67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

klomen ve kist yırtılması

Konu, 'Hastalık Türleri' kısmında kumsal67 tarafından paylaşıldı.

klomen kullanımından kaynaklanan kist yırtılması amaliyatı sonrası gebelik ne zaman olmalıdır:ebebek:

klomen ve kist yırtılması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kulak Kistleri Ve Tumorleri

Kulak Kistleri Ve Tumorleri

Yağ (sebase) kistleri,deri bezlerinin ürettiği peynirsi bir maddeyle dolu keseciklerdir. En sık geliştiği yerlerden biri kulağın arkası ya da kafa derisidir. Yağ kistleri selimdir ve genellikle farkına varılmaz. Belirtiler -Kulak kanalında ya da kulağın önünde veya arkasında kitle. -Kulak kirinin birikmesi. -Kulakta rahatsızlık hissi. -İşitme kaybı. Kemiğin aşırı büyümesi de kulak...
  2. Kist ve Yasmin İlacı

Kist ve Yasmin İlacı

yasmin kist kist için yasmin ilacının kullanımı Merhaba herkese. Benim geçen aya kadar düzenli adet görmeme rağmen bu ay 40 günde adet gördüm. Adetim geciktiğinde dr.a gittim. Progestan ilacı verdi. Onu 5 gün kullandım ve o biter bitmez adetim başladı. Adetimin de 3.gününde tekrar gittim kontrole. "Kist var" dedi. Yasmin diye bir ilaç verdi. Bunu kullandıktan sonra diğer adetimde...
  3. :( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız?

:( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız?

klomenden sonra kist klomen kist Kızlar merhaba ben bu ayla beraber 3 aydır klomen kullanıyorum ve bu ay doktora gittiğimde doktor geçen aydan çatlamamış bir yumurtam olduğunu söyledi ki buna kist diyolar ...Çatlamayan yumurta kist olurmuş ; şimdi benimle aynı durumu yaşayıpta kist oluşan melekler sizler ne yaptınız?Kist kendiliğinden geçti mi,doktor müdahalesi gerekti mi?Okadar kötüyümki...
  4. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...
  5. Hemorajik kist belirtileri ve tedavisi

Hemorajik kist belirtileri ve tedavisi

Yumurtalıklada (overde) en sık rastlanılan kistlerden birisi korpus (corpus) hemorajikum kistleridir. Bunlar yumurtlama döneminde yumurtalıklarda follikül kisti veya korpus luteum içerisine kanama olması nedeniyle oluşurlar. Korpus hemorajikum kanamalı cisim amlamına gelir. İçerisine kanama olması ile folikül kisti veya korpus luteum bir miktar büyür ve genellike 4-5 cm boyutlarında kırmızı...

Sayfayı Paylaş