gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

:( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

klomenden sonra kist klomen kist Kızlar merhaba ben bu ayla beraber 3 aydır klomen kullanıyorum ve bu ay doktora gittiğimde doktor geçen aydan çatlamamış bir yumurtam olduğunu söyledi ki buna kist diyolar ...Çatlamayan yumurta kist olurmuş ; şimdi benimle aynı durumu yaşayıpta kist oluşan melekler sizler ne yaptınız?Kist kendiliğinden geçti mi,doktor müdahalesi gerekti mi?Okadar kötüyümki kızlar psikolojikmen mi bilmiyorum ama kist sancı yapıyo sanırım :uhu: ya birde bu kistte gebeliğe engelse :18:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende çok merak ediyorum lütfen cevap
    nedir bizim bu çektiğimiz ben çok sıkıldım

:( klomenle oluşan kist :( bakarmısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  3. klomen

klomen

klomen slm aranıza yeni katıldım bende klomen kullanıyorum dr a gittim yumurta var dedi ama çatlamadan falan bahsetmedi kendiliğinden çatlıyor mu
  4. klomen ve kist yırtılması

klomen ve kist yırtılması

klomen kullanımından kaynaklanan kist yırtılması amaliyatı sonrası gebelik ne zaman olmalıdır:ebebek:
  5. soğan kürü işe yaramayıp tekrar kist oluşan varmı ?

soğan kürü işe yaramayıp tekrar kist oluşan varmı ?

Merhaba arkadaşlar ben soğan kürünü aynen usulüne uygun yaptım içtim hamilelik beklerken bir baktım tekrar kist oluşmuş :( böyle durum aranızda yaşayan varmı ?

Sayfayı Paylaş