Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm arkadaşlar bende bu ay klomen kullanıyorum salı günü kontrol var hemen büyütüyomu acaba yumoşları inşallah büyümüştürde çatlatma iğnesi kullanurım ve bebiş gelir dua edelim birbirimize olurmu

Klomenciler tedbirinizi alın, ilacınızı kullanın, tedavinizi olun. Gerisini Rabbime bırakın. Benim oldu... Sizin de olacak buna inanın. İnancınızı asla yitirmeyin. Allahım hepinizin yüzünü güldürsün. Bunları yazdım... Yeni hamiş haberi ile siz de kendinize inanın, güvenin diye... ;)

Yaşadığın dış gebelik için üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda dileğine kavuşursun. Yumurtlama ve çatlama sorunun yoksa klomen kullanmasaydın. Yaşın dolayısıyla endişeye kapılmışsın ama benim teyze kızımla aynı yaştasın. 4. çocuğunu doğurdu. Gebelik şekeri dışında hiç problem yaşamadı. Çocuğu da doğdu gayet sağlıklı, büyüyor maşallah. Evet ilaçlar yüzünden birçok şeyi yaşadığımız doğru, çok güzel ifade etmişsin. Benim doktorum da olacağına o kadar inanıyor ki filan gün kan testi yapmaya gel dedi. Ama ben adet gecikmem olursa test yapacağım dedim kendime. Boşu boşuna test yaptırmak istemiyorum artık. Evet o zaman yaşadığımız şeyin adı hayal kırıklığı oluyor.
arkadaşım çok sevindim gözünüz aydın. özellikle sizden güzel haberler varmı diye siteye girmiştir. beklediğiniz tarihin 21 ekim olduğunu yazmıştınız takip ediyordum. Allah sağlıkla kucağınıza almak ve analı babalı büyütmek nasip etsin.

Klomenciler tedbirinizi alın, ilacınızı kullanın, tedavinizi olun. Gerisini Rabbime bırakın. Benim oldu... Sizin de olacak buna inanın. İnancınızı asla yitirmeyin. Allahım hepinizin yüzünü güldürsün. Bunları yazdım... Yeni hamiş haberi ile siz de kendinize inanın, güvenin diye... ;)
Cok cok cok sevindim..... Allah nazarlardan korusun!!!!onceki yazdiklarini okumustum sanki ben hamile kalmisim gibi cok mutlu oldum.....hayirli olsun!!! Gozunuz aydin olsun :))

aayyy berrakçım çok sevindim.gözünüz aydın.benim içime doğmuştu anma hadi hayırlısı.
rabbim bizede nasip etsin inşallah.bu arada ben adet olmayı bekliyorum.olamadım daha 1,5 ay oldu şiştim acayip bekliyorum bu ara.kendine ii bak.

Allahım tüm dileyenlere nasip etsin. Ben ultrasonda bebişi görene değin rahat edemiycem. Eşim evham yapıyorsun diyor, kızıyor ama napayım, elimde değil. Bir de ben kilolu hamile kaldım. İnş sorunsuz geçer, az kilo alırım. Şimdi de başka telaşlar bastı beni.:(
Işın Karaca bile sağlıklı doğum yapmış, aslında korkmamak gerek... :)

Geri