Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ayrıca sadece pcos hamile kalmaya engel bir durum değil. tedavi edilmesi gereken bir hastalık sadece, tedavisiz takipsiz hamile kalmak zor sadece. Klomen yada yumurta büyütücü iğneler de bu amaçla kullanılıyor zaten, olmadı tüp bebeke kadar yolu var napalım biz içimizi ferah tutalım Burda klomenle hamile kalmış bisürü arkadaşımız var. Bende bunlardan biriydim. inş tekrar olacak

inşallah güzel haberlerimizi veririz bu arada ben bütün hormon tahlillerimi fsh lh e2 gibi hepsini yaptırdım hepside güzel çıktı eşimin spermiogram testide iyi çıktı başka türlü problemimiz yok inşallah sevinçli haberlerini alırız seninde bütün arkadaşlarımızında

kızlar bende de pko luyum bu hamile kalmaya engel değil size garanti verebilirim ispatı kucağımdaki fıstığım 2 ay klomen kullandım ve şükür hemen hamile kaldım s-lady ninde dediği gibi bu hamile kalmaya engel değil sadece kendiliğinde hamile kalma ihtimalin biraz düşük hepsi bu..

inşallah o fıstıktan bir tanede bizim kucağımızda olur birgünnn benim zaten kistlerim çok büyük değillermiş yeni yeni oluşmaya başlamışlar ama dikkate alınacak kadar büyük değiller dedi doktorum kilo almamaya çalış dedi bakalımm inşş olurr

eyesss cok sevnıdım senın adına ıns dogdugu gunlerınde goruruz rabbım bızlerede nasıb etsın inş.
seastarh ne guzel yaaa gledı melegın bizlerede dua et artık
harman degerlendır bu gunlerı yumuslar bosa gıtmesın
lady dualarım senınle inş tutar sankı tutacakmıs gıbı geçiyo içimden ya hayırlısı

şimallcim etmezmiyim hiç her duamın içinde sizlerinde adını sayıyorum.yakında
güzel haberlerinizi alıcaz içime öyle doğuyor.sizde bizim için dua edin :)

olsun tatlım belki tedavisiz kalıcan hayıt otuda işe yarıyomuş ya.süpriz yapar belki bebiş.olmazsa bidahaki ay iğnelere başlarsın canım hayırlısı olsun.

seastarh inşallah hamileliğin ii gidiyordur,biz de bu ay tekrar denicez,Rabbim sana hayırlı ve sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah. bize gelince nasip kısmet :) bize düşen gerekenleri yapıp dua etmek,Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.

arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun. bu mübarek günde tüm dualarımız kabul olur inş Allah bekleyenlere sabır sağlık ve en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Dualarınızda benide unutmayın

seastarh inşallah hamileliğin ii gidiyordur,biz de bu ay tekrar denicez,Rabbim sana hayırlı ve sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah. bize gelince nasip kısmet :) bize düşen gerekenleri yapıp dua etmek,Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.

iyi gidiyor allaha şükür canım ama hamileliğimi öğrendiğimden beri grip peşimi bırakmadı tam düzeldim dedim yine hastalandım bugün yine.ilaçta alamıyorum yatıyorum bütün gün.inşallah okullar açılana kadar iyileşirim bari.sen tedavini aksatma canım.çaba göstericeksin ki allahta ödülünü vericek.gelişmelerden haberdar et beni.

Geri