Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

arkadaşlar bende 20 aylık ewliyim...yaklaşık 7-8 aydır da bebek istiyoruz olmadı..doktora gittik..herhangi bi engel yokmuş..klomen isimli ilacı yazdı..işte belli bi program yaptı..ona uyarak bu ilacı kullanmamı söyledi..bende kullandım ..kontrole gittiğimde yumurtlamamın ii olduğunu söyledi sonra adetini beklicez dedi bekledik bir hafta gecikti adetim hamileyim sandık tam doktora gideceğim sabah adet oldum bu arada dr. adet olsanda olmasanda gel demişti..gittim dr.yokmuş bende başka bi doktora göründüm..bayağı ilgilendi..anlattım olanları..o doktorda klomei tekrar yazmadı bi 6 ay daha ilaçsız denememizi söyledi..olmazsa o zaman başlarız ilac tedavisine dedi..açıkçası beklemek zor hepiniz biliyosunuzdur..ne yapiiim yardımcı olun arkadaşlar??

mrb cnm buna en iyi kararı sen verirsin ama yinede bende bebek isteyen biri olarak yazmak istedim bende gittim banada işte birkaç ay daha tedaviye başlayıp yumurtalıkları yormayalım dedi peki demek zorunda kaldım ama hiçte gönüllü söylemedim neyse sonra gittim bana işte adet olunca gel yok 3. günü gel yok sonraki ay şu teste gel falan filan bir sürü süreç yani yarınımın sahibi yüce rabbim ne olacağını bilemezsin o yüzden bu dünyada yaşayabilecek en güzel duyguyu yaşa ve doktora git ikinci bir defa kullan derim sonuçta 3 ay kullanma şansın var belki bundan sonrakilerde başarılı olacak bende klomen kullandım adetin 3. günü gittim yumurtalıklar 19,5 mm olmuştu gayet güzel dedi bakalım yarın tahlile gidicem 21. günüm çatlama olmuşmu ona bakıcak olmadıysa 2 ay daha klomen kullanma hakkım var onlarda olmasa aşılamaya geçilecek olsaydı 20 ayın birinde illaki olurdu moralini bozmak istemedim lütfen yanlış anlama benimde 16 ay olduda o yüzden vakit kaybetmeden daha fazla anne ol isterim ne kadar istediğini tahmin edebiliyorum umarım gönlünce olurrr

dün kontrole gittim yumurtalarım büyümemiş ama rahim zarım kalınlaşmış iyi haber bu şimdilik pazartesi tekrar gidicez bakalım inşlallah o zaman büyür

gelşmelerin iyi yönde her şey gönlünce olsun canım. benim de haftaya her şey belli olucak. birbirimize dua edelim . inşallah güzel haberler yazarız buraya :)) beklemek de çok zor ya :)

aminnn cnm inşallah gönlüne göre olur ben şeyi merak ettim çatlatma iğnesini nerden yapıyorlar birde doktorun kendisimi yapıyor yoksa eczanedemi yaptırıyorsun çok acıyormu birde sen benden önce tedaviye başladın sanırım seninde kasık ağrın oldumu yumurtalıkların kaç mm büyüdü

merhaba canım benim evde int. yok iş yerinde de bilgisayarımız bazen açmıyor o yüzden cevap yazamadım. çatlatma iğnesi deri altına yapılıyor göbekten koldan yapılıyor ben ebeyim kendim yaptım hiç acımadı hissetmedim bile yumurtam 21 mm olmuştu hayırlısı bu ay sondu klomen 3. ayım inşallah hamile kalırım hayırlısıyla Rabbim bütün isteyenlere versin inşallah. sen ne zaman başladın klomene?

mrb cnm buna en iyi kararı sen verirsin ama yinede bende bebek isteyen biri olarak yazmak istedim bende gittim banada işte birkaç ay daha tedaviye başlayıp yumurtalıkları yormayalım dedi peki demek zorunda kaldım ama hiçte gönüllü söylemedim neyse sonra gittim bana işte adet olunca gel yok 3. günü gel yok sonraki ay şu teste gel falan filan bir sürü süreç yani yarınımın sahibi yüce rabbim ne olacağını bilemezsin o yüzden bu dünyada yaşayabilecek en güzel duyguyu yaşa ve doktora git ikinci bir defa kullan derim sonuçta 3 ay kullanma şansın var belki bundan sonrakilerde başarılı olacak bende klomen kullandım adetin 3. günü gittim yumurtalıklar 19,5 mm olmuştu gayet güzel dedi bakalım yarın tahlile gidicem 21. günüm çatlama olmuşmu ona bakıcak olmadıysa 2 ay daha klomen kullanma hakkım var onlarda olmasa aşılamaya geçilecek olsaydı 20 ayın birinde illaki olurdu moralini bozmak istemedim lütfen yanlış anlama benimde 16 ay olduda o yüzden vakit kaybetmeden daha fazla anne ol isterim ne kadar istediğini tahmin edebiliyorum umarım gönlünce olurrr
saol canım ilgilendiğin için..rabbim inşallah en yakın zamanda sana bana ve tüm isteyen arkadaşlara verir inş. hayırlı bebek haberleriyle

merhaba canım benim evde int. yok iş yerinde de bilgisayarımız bazen açmıyor o yüzden cevap yazamadım. çatlatma iğnesi deri altına yapılıyor göbekten koldan yapılıyor ben ebeyim kendim yaptım hiç acımadı hissetmedim bile yumurtam 21 mm olmuştu hayırlısı bu ay sondu klomen 3. ayım inşallah hamile kalırım hayırlısıyla Rabbim bütün isteyenlere versin inşallah. sen ne zaman başladın klomene?
anladım cnm olsun sonuçta yazman bile önemli tşkler ben şubatta adet gördüğümde başladım ilk ay yeni başladım yani ama doktorum bana çatlatma iğnesi yapmamıştı adet günümün 12. günü gittim 2 tane 19,5mm yumurtalarım olmuştu bugünde 21. günüm doktora gittim progesteron testi yaptı sonuç 7.60 çıktı yumurtlamışsın dedi doktor bakalımm gününü bekleyelim dedi bekliyorum inşallahhh hayırlı haberler alırım ama ne kadar şansım var bilmiyorumm beklicem cnmm rabbim gönlüne göre versin kısa zamanda hayırlı haberini alırız

Geri