Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

mrb canım gliforu bilmiyorum ama ben kendi adıma konuşayım 3 ay klomen kullandım ama faydasını görmedim zararınıda görmedim neyseki kist falan yapmadı doktorum her defasında kontrol etti çok ümitlenmiştim ama olmadı son ay çatlatma iğneside yaptırdım ama sonuç negatif senin şevkini kırmak istemem çünkü her bünye aynı değildir belki sende işe yarar sana benden bir tavsiye belkii yapmak istersin ben klomen kullanırken aynı zamanda incir kürü yaptım ilk ay yaptım 2 tane 19.5 mm çaplarında yumurtam oluştu ikinci ay yapmadım soğan kürü yap dediler soğan kürü yaptım o ay hiç yumurtam olmadı üstüne birde miğdeyi mahvettim soğan suyu içe içe yeni yeni düzeliyorum 3. ayda klomen kullanırken tekrar incir kürü yaptım 1 tane 20 mm çok sağlıklı yumurtam oldu yine ama kalamadım belki başka problem var belki yani inşallah sen faydasını görürsün gerek rabbimin takdiri gerek doğanın ürününün mucizesi yapmak istersen diye paylaşmak istedi belki başka okuyan arkadaşlarda olur faydasını görür ve bana duacı olurlar sağlıcakla kal...
eşinde durum nedir peki tatlım benm eşde kist war acaba sorun yaratırmı ya bi bilgi werirseniz sewinirim çok çok tşk cevap yaazdığın için canm

evet canım sonunda çektirdim,doktor ilacı verirken çok az ağrı oldu ama o da adet ağrısı bir dk bile sürmedi,çok şükür atlattım inşallah sen de atlatırsın, bide yanında ped bulundur ihtiyacın olcak,,. çok karamsar gördüm seni hayata umutla bak çünkü kendini neye şartlandırırsan ve odaklarsan ona doğru ilerlersin o yüzden hep olumlu düşün ki istediğin şeye doğru ilerle.,gideceği limanı bilmeyen kaptan kayıplara karışır ve kaybolur,sen de bir kaptansın ve gideceğin limanı bil canım ve hayata pozitif bak. hepimiz çok zor bir imtihandayız inşallah bu imtihandan alnımızın akıyla çıkarız. sağlıcakla kal canım.

inşallah canım yaa cuma çektiricem ben neden karamsarım ben bu ay çok kötü şeyler yaşadım hayatımda 25 yıldır kendimi bildim bileli böyle bir acı böyle bir ağrı yaşamadım yaşayanıda görmedimm ölmeyi bile düşünecek kadar ağrılar sancılar çektim acillik oldum hastanede de beni mahvettiler içimden böyle kocaman parçalar düştü o yüzden acıyı unutamadığımdan biraz bu karamsarlığımda bilmiyorum yani neden oldu ama oldu benide yerle bir etti şimdi hala ayakta durmakta güçlük çekiyorum ama rahim filmindende korkmuyorum artık çünkü benim o yaşadığım ağrıdan daha kötü olamaz çnkü ve ben 2 gün boyunca gece gündüz çektim ağlaya ağlaya 5 dk lık birşey gözümde yok yani ama yinede tşk ederim beni rahatlatmak istediğin için ped alırım canım birde merak ettiğim iki şey daha filmi nasıl çekiyorlar masayamı yatırıyorlar sedyeye yoksa bu normal koltuklar varya bacaklarını açıyosun eskilerin deyimiyle çatalamı çıkıyorsun birde ücret ne kadar aldılar senden ben bi özel hastanede çektiricem 200e

rica ederim canım eşinde nasıl kist var anlamadım benim eşimde bir problem yok ondan sadece spermiogram testi istendi yaptırdık onda hiçbir sıkıntı yok herşey yolunda yani
sperm testini bugün yaptırdık öğleden sonra sonuçları alcaz canm ultrasyonda istedi dr yaptırdık eşimin yumurtalıklarında 3 cm epididim kisti çıktı canm bi sorun yaratırmı acaba tatlım

inşallah canım yaa cuma çektiricem ben neden karamsarım ben bu ay çok kötü şeyler yaşadım hayatımda 25 yıldır kendimi bildim bileli böyle bir acı böyle bir ağrı yaşamadım yaşayanıda görmedimm ölmeyi bile düşünecek kadar ağrılar sancılar çektim acillik oldum hastanede de beni mahvettiler içimden böyle kocaman parçalar düştü o yüzden acıyı unutamadığımdan biraz bu karamsarlığımda bilmiyorum yani neden oldu ama oldu benide yerle bir etti şimdi hala ayakta durmakta güçlük çekiyorum ama rahim filmindende korkmuyorum artık çünkü benim o yaşadığım ağrıdan daha kötü olamaz çnkü ve ben 2 gün boyunca gece gündüz çektim ağlaya ağlaya 5 dk lık birşey gözümde yok yani ama yinede tşk ederim beni rahatlatmak istediğin için ped alırım canım birde merak ettiğim iki şey daha filmi nasıl çekiyorlar masayamı yatırıyorlar sedyeye yoksa bu normal koltuklar varya bacaklarını açıyosun eskilerin deyimiyle çatalamı çıkıyorsun birde ücret ne kadar aldılar senden ben bi özel hastanede çektiricem 200e

nasıl yani anlamadım adetten sonra mı parça düştü? doktorlar nedenini sölemedi mi? özelde çektim filmi,200 e. ayrıca masaya yatıyosun çatala oturur gibi uzanıyosun gayet rahat olman gerekiyor,orda dr seni rahatlatıyo ve yönlendiriyor zaten,inşallah senin de rahat geçer de bi an önce kurtulursun ve hiçbir sorunun çıkmaz inşallah. rahme boşaltılan ilaç rahmi temizliyor zamanla.

Selam kızlar bir süredir siteye yazmıyordum. Benim gibi hala aylardır uğraşanlar var aranızda.. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sormak istediğim bişey var. Adetin 3. günü yapılan hormon tahlillerinden LH yüksek olan varmı aranızda (zaten yüksekse PCO demek oluyor) Bu hormon yüksekken mi klomenle takibe başladınız? yoksa doktorunuz önce bu LH hormonunu düşürülmesi gerektiğini mi söyledi? Benim için önemli bir soru kızlar cevaplarınızı bekliyorumm

Selam kızlar bir süredir siteye yazmıyordum. Benim gibi hala aylardır uğraşanlar var aranızda.. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sormak istediğim bişey var. Adetin 3. günü yapılan hormon tahlillerinden LH yüksek olan varmı aranızda (zaten yüksekse PCO demek oluyor) Bu hormon yüksekken mi klomenle takibe başladınız? yoksa doktorunuz önce bu LH hormonunu düşürülmesi gerektiğini mi söyledi? Benim için önemli bir soru kızlar cevaplarınızı bekliyorumm
canım benim de lh değerim yüksek çıktı o yüzden dr klomen verdi,klomen kullandığım 2.ay lh biraz düştü.yalnız doktorum yumurta oluşması için klomen verdi,diğer nedeni de pco nun tedavisi klomenle oluyomuş.

Geri