Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

aymesev ayşe remo özgüll rapunzelcan sizler nasılsınız :)) uzun zaman oldu girmiyorum

Allaha şükür iyiyim canım.benımde eşim bu haftalarda varıkosel amelıyatı olcak doktor tek sorun bu dedı.önce aşılamamı yapsak die düşündü sonradanda bu sorun ortadan kalkınca sansımızın % 70 olduğunu söledı.bakalım inş. bundan sonrası hayırlı olur.sende inş. tekrardan hamılesindir inşallah.herşeyın hayırlısı olsun

çok tşk ediyorum cnm içimi rahatlatın senin tedavi nasıl gidiyo..

canım benim eşimde varıkosel var doktor belkı klomen fayda eder dedi ama 4 ay kullanım sonunda netıce alamadık.şimdi varıkosel amelıyatı olcak sonra sansımız % 70 miş.doktor aşılamaya falan gerek kalmaz dedı.inşallah hayırlısı ile bizde amelıyat sonrası sağlıklı sıhatli bi bebeğe kavuşuruz.hakkımızda hayırlısı olsun.

canım ben 2 yıl 2 aylık evliyim ama hiç korunmadık hamilede kalamadım sonra bu yıl şubat ayında hamile kalmışım haberim yoktu bende lazere felan gittim ögrendiyimde geç olmuşu artık 7 haftalık düşük yaptım :(tekrar bu yıl agustosta biyokimyasal gebelik geçirdim dinlendim bi kaç ay şimdide dktora başladım bakalım hayırlısı olur inş hakkımızda tatlım

canım ben 2 yıl 2 aylık evliyim ama hiç korunmadık hamilede kalamadım sonra bu yıl şubat ayında hamile kalmışım haberim yoktu bende lazere felan gittim ögrendiyimde geç olmuşu artık 7 haftalık düşük yaptım :(tekrar bu yıl agustosta biyokimyasal gebelik geçirdim dinlendim bi kaç ay şimdide dktora başladım bakalım hayırlısı olur inş hakkımızda tatlım

herşeyin hayırlısı canım.inşallah bundan sonra gene hamile kalır bebeğini kucağına alırsın hayırlısıyla.en azından oluyor normal yolla bunada şükret.

cnm bide pazarertesi tekrar çagırdı E2 ye bakıcaklarmış kanımda dktorda anlatmadı ne için diye sormayıda unuttum:) netten bakıyorum ne için bakıldıgını bakalım nasıl olucak senin bi bilgin varmı bu E2 hakkında tatlım

Geri