Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım benim çok zor birde ben o gün yoldan gelmişim gecenin 4 ünde yola çıkmışım kahvaltı yapmamışım evime uğrayamamışım ve öğlen saat 2 ye kadar hastanede bekleyipte beni arayıp böyle söylemeleri çok zoruma gitti ve düşün ben ilaçlara başlamıştım kollarım mosmor iğneden onamı yanayım yani çok saçma bir sistemleri var ne bilim yani birde tüp bebekte şansım bir nebze daha fazla diye bir umut sonuçta her yeni tedavi yeni bir umut ve çok saçma sapan birşey için kırılması daahahda zor oldu biraz toparlandım mecbursun sonuçta hayata devam etmek zorundasın birde önümdeki süreç çok uzun bir süreç neredeyse bir bebeğin gelişip dünyaya gelmesi 9 ay yani şaka gibi tüp bebek tutup hamile kalmış olsam bebeğimin doğacağı günde ben hala onu arama peşinde olucam içimdekş sızıyı size yazamıyorum yani daha doğrusu yazılara kelimelere dökemiyorum sanki bi parçam hastanede kalmışta ben onu alamıyormuşum gibi aslında buda değilde değişik bir sızı bilmiyorumm

benim anlamadığım sana kesın rapor çıkarmadan ilaç iğne aldırıp onamı başlattılar.

sağolun kılar rabbim bidaha böle acılara kimseye yaşatmasın sabır sadece elden gelen başka bişe yok malesef
aynen lavişcim sabredicez buda bizim sınavımız sakın kötü düşünmeyin belkıde o çocuk olsaydı sakat hayırsız olucaktı sana rabbim bunu yaşatmak istemedı.herşeyde var bi hayır rabbim en iyisini bilir bize kalan ona dua etmek ve ondan gelene şükretmek.bazen çok istediğimiz için mantıklı düşünemiyoruz hemen olsun istiyoruz ama beklemeyi sabretmeyi ve özellıkle dua etmeyı bilmemiz gerek.hakkımızda hayırlı olab bukı rabbim bize bunu yaşatıyor.

merhaba kızlar bende klomen kullanıyorum en son doktora gittiğimde 21 gündü ve çok güzel çatlamış dedi progesteron hormonuda 31 .42 çıkmış gerçi doktora göstermedim merak ediyorum sizce nasıl birazcıkta olsa ümit varmı:D

merhaba kızlar

aylardır büyümemek için direnen yumurtalarımdan bir tanesi sonunda isyan edip büyümeye karar vermiş ve doktorum nihayet ilk aşılamamızı yapmaya karar verdi. aylardır umutsuzlukla ve son dakikada birşeyler çıkarak beklediğim an nihayet geldi, dualarınızı esirgemeyin..yarın kontrole gideceğim ve bir sorun yoksa haftasonu aşılamam yapılacak..desteğinizi bekliyorum..

offf kızlar ya nisanda aşılama yaptırmayı düşünüyorduk ama daha öncelikli bir sorun çıktı.gözüde hipermetroptan dolayı lazer ameliyatı olmam şartmış nisanda öncelik tabi gözüm olacak yapacak bir şey yok malesef çok ilerlemiş diğer aya kaldı aşılama işi neyse hayırlısı....
O değil de sürekli rüyamda hamileymişim ve düşük yapıyormuşum ve hepsinde de bebeği düşük halde görüyorum cinsiyetine bakıyorum erkek.çok sık görmeye başladım bu rüyayı ve rüya ama çok etkileyici oluyor

offf kızlar ya nisanda aşılama yaptırmayı düşünüyorduk ama daha öncelikli bir sorun çıktı.gözüde hipermetroptan dolayı lazer ameliyatı olmam şartmış nisanda öncelik tabi gözüm olacak yapacak bir şey yok malesef çok ilerlemiş diğer aya kaldı aşılama işi neyse hayırlısı....
O değil de sürekli rüyamda hamileymişim ve düşük yapıyormuşum ve hepsinde de bebeği düşük halde görüyorum cinsiyetine bakıyorum erkek.çok sık görmeye başladım bu rüyayı ve rüya ama çok etkileyici oluyor

canım çok çok geçmiş olsun,öncelikle gözlerin iyi olsun ki inşallah bebişine de gözün gibi bakarsın :)) canım hangimizin rüyasına girmiyor ki,hayırdır diyelim hayır olsun.

slm kızlar bende çatlatma iğnesi olucam klomen kullandım bu 3.ayım .. doktorum bugün baktı bugün adetimin 12. günü yumurtam 16 mm olmuş pazartesi iğne yaptır sabah dedi.ogün ve ertesi gün çalışma önerdi sizde yaşadınızmı böyle..iğneyi yaptırdığınız gün çalışma yaptınızmı

Geri