Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Kızlar merhaba,
Simall merhaba, Aynı gün olunuyor. Ben 11 gün iğne vurulduğumda tam 20 . gün adet oldum. 12 gün vurulduğumda 19. gün. benim siklus 31. Toplamda tamamladı. Ama genel olarak çatlamadan sonra 14 gün ile 18 gün arası adet olunuyor. Böyle bir durum da normaldir. Hadi hayırlısı olsun.

kızlar ya sımdı ben bu ıgneyı yaptırdım ya kac gun sonra adet gorcem?? 15 gün sonra görursun yazıyo nette doktorda aynı adet gunude olursun dedı kafam karıstı... ben 34 gunde bı adet oluyorum yanı arada 7-8 gun var fikriniz tecrübenız varsa bana yardımcı olurmusunuz? haa bıde kacıncı gun test yapıyım??

Hayırlısı canım, kırmızaya falan gerek yok, sıfırsa sıfırdır. Ben de şu an adet oluyorum. Hayırlısı. Bozma moralini bu ay çalışmalara devam.

kızlar cuma günü doktora gittim kan testi sonuç 0,00 negatif... anlayamadıgım utrasonda baktı 2yumurtan çatlamış rahim duvarın kalınlıgı 11 olmuş güzel dedi bu ne şimdi..gebelik oluşup oluşmadıgı belli olmaz kan testi yap 1günlükse bile çıkar dedi.bügün adetim 1gün geçti.çok agladım çok kötü oldum tekrar başa dönmek zor geliyor yaaaaaaaaaa.moralim çok bozuk

meraba arkadaşlar şubatın 24 son adet tarihim 5. günü klomen tedavisine başlası doktorum martın 24 de kanda gebelik testi yaptım ve nagatif çıktı yani adetime 2 gün kala şuan 10 gün gecikmem var test 2 gün erken olduğu için yanlış olabilirde hamile olabilirmiyim yada klomen bu kadar adet gecikmesi yaparmı yardımcı olun lütfen

İdilim merhaba,istanbul çok iyi geldi, kırmızılar da geldi:)) Gezdim tozdum geldim. Kafa dağıttım.. Yeniden başlıyor tüm telaş. Ben dehormon testi yaptırdım hayatım, sorun yokmuş, annemde guatr vardı, belirti yoktu bende ama acaba diyordum, oh rahatladım. Sen de çektir rahim filmini kafan rahatlasın. Mayısta yeni umutlar, ben bozmadım moralimi sakın sizler de bozmayın, olma ihtimali % 20 ise olmama ihtimali de % 80. O yüzden olmama ihtimaline de açık olmamız lazım. İnşallah tez zamanda bebişlerimiz olur, tadını çıkarmak lazım hayatın. Güzel düşünüyoruz kızlar, güzel olsun her şey:)

çoban yıldızı aynı kaderi paylaştık bu ay.sıkma canını benimde negatif.ben 23.günde yaptırmıştım testi 28. günde de kanamam başladı zaten.işin iyi tarafı adet döngüm değişmedi.klomen ilk kullanmıştım işe yaramadı. moralimizi bozmıycaz canım. sitede herkes hamileyim diye görününce umutlanıyorum. sıra bize de gelecek inşallah sabret tatlım bende senin gibiyim üzülme. bu ay rahiim filmi çektireceğim.2.5 yıldır olmaması umarım ondandır.birbirimize destek olursak daha kolay olacak.bak kalınlaşırmı diye endişeleniyordun.11mm çok iyi nasıl kalınlaşmış bak. adet kanaman fazla olabilir dikkatli ol.ALLAHIM DUALARIMIZI KABUL EDECEK İNŞALLAH .
KOZACIM SEN NERELERDESİN İSTANBUL İYİ GİDİYOR SANIRIM.umarım doping olur sana bidaha başlarız hepinize bol bebekli günler

meraba arkadaşlar şubatın 24 son adet tarihim 5. günü klomen tedavisine başlası doktorum martın 24 de kanda gebelik testi yaptım ve nagatif çıktı yani adetime 2 gün kala şuan 10 gün gecikmem var test 2 gün erken olduğu için yanlış olabilirde hamile olabilirmiyim yada klomen bu kadar adet gecikmesi yaparmı yardımcı olun lütfen

merhaba canım benimde bu ay ikinci kullanışım bende 4gün gecıktırdı ılk ay suan beklemedeyim nasıl sabrediyosun bence hemen test al yap hamıle olabilrsin inşallah hamilesındir rabbim hayırlısını nasip etsin....

kızlar bende adet olucam gibi belimde agrı var sivilce falan cıktı 9gün var adetime ümidim kayboldu artık nasip kısmet ama işte insan kafasına takmadan da yapamıyo benim tek tüpümün biri hasarlı dış gebelikden dolayı hamile kalsam bile onun korkusu var tekrar aynı şeyleri yasmak istemıyorum rabbim hayırlısını nasip etsin cümlemize arkadaşlar...

cnm dün idrarda gebelik testi yaptım ama gene negatif napcamı bilmiyorum artık benim daha ilk kullanımım 11 gün oldu hala adet olmadımm doktora gitmektende sıkıldım artık ilaç kistmi yaptı acaba offf

kızlar moraliizi bozmayın.bu ayla beraber benim 6 ayım klomen kullanmaya başlayalı.klomenle illa hamile kalınacak die bişey yok.yumurta oluşumuna yardım eden bir tür ilaç bu.ama kafanızı ne kadar takar we moralinizi bozarsanız o kadar geç sonuç alırsınız.biliyorum kafayı takmamak elde değil ama sonuca ulaşmak için şartbol bol dua edin.mesela ben meryem suresinin bu konuda çok etkili olduğunu öğrendimaraştırırsanız bana hak wereceksiniz...inşlh bir an önce ewlatlarımızı kucaklarımıza alırız...

kızlar moraliizi bozmayın.bu ayla beraber benim 6 ayım klomen kullanmaya başlayalı.klomenle illa hamile kalınacak die bişey yok.yumurta oluşumuna yardım eden bir tür ilaç bu.ama kafanızı ne kadar takar we moralinizi bozarsanız o kadar geç sonuç alırsınız.biliyorum kafayı takmamak elde değil ama sonuca ulaşmak için şartbol bol dua edin.mesela ben meryem suresinin bu konuda çok etkili olduğunu öğrendimaraştırırsanız bana hak wereceksiniz...inşlh bir an önce ewlatlarımızı kucaklarımıza alırız...

canım inş. peki sende klomen adet gecikmesi yaptımı benim 11 gün gecikmem var şuan israr testi yaptım dün negatif çıktı

tanem kan testi yanlış çıkmaz, sadece geç döllenme oldu ise belki belki olabilir, onu da anlaman kolay, çatlatma iğnen ne zaman yapıldı ya da yumurtan ne zaman çatladı. Benim de bir kez sitresten yumurtan iğneye rağmen 5 gün sonra çatladı, sonra tam 25 gün sonra toplamda 40 sürdü, adet oldum. Olabiliyor, illa kist olcak diye bir şey de yok, ben de olmadı o ay, ama genellikle de kistten geciyor, bu ay tutmadı ise de bir sonraki ay var, çabuk geçiyor günler, yaza hamile oluruz inşallah. Hayırlısı üzme kendini su akar yolunu bulur merak etme:)

Geri