Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bu gün doktora gittim kızlar yumurtam gelişmemeiş pko halen deva ediyormuş klomen verdi 3 aylık eğer 3 ayda gebelik oluşmazsa tüp bebek yaptır dedi 2 senedir bekliyorumm dahada beklemek istemiyorum

emelcim sana yazmıştım ama yorumumu gördünmüü benimde bir arkadaş insülin direnci çok yüksekti ilk kutu bitti 2. Kutuya başladığında hamile kalmıştı canım merak ettim senin arkadaşın ne kadar kullanmış

canım arkadaşımı aradım açmadı yeni doğum yaptıya müsait değildi herhalde.o beni arar.aradığında soracam senin için söz canım benim :)

emelcim sana yazmıştım ama yorumumu gördünmüü benimde bir arkadaş insülin direnci çok yüksekti ilk kutu bitti 2. Kutuya başladığında hamile kalmıştı canım merak ettim senin arkadaşın ne kadar kullanmış

şimdi aradı arkadaşım aymesev.krom ve glukofaj galiba ismi onu kullanmış.bırakınca 2 ay sonra hamile kalmış.gebeliğindede insülin kullandı galiba.krom eksikliğinden dolayı insülin oluyomuş öyle dedi şimdi.krom kullanınca iyileşmiş dr kontrolünde.

şimdi aradı arkadaşım aymesev.krom ve glukofaj galiba ismi onu kullanmış.bırakınca 2 ay sonra hamile kalmış.gebeliğindede insülin kullandı galiba.krom eksikliğinden dolayı insülin oluyomuş öyle dedi şimdi.krom kullanınca iyileşmiş dr kontrolünde.

ayy çok tşk ederim canımsınn ya ben uzun zaman devam edicem sanırım umarım çok sürmez sıkıldım sürekli ilaç içmekten

- - - Updated - - -

tubacım ne oldu bir gelişme varmı?nasılsın merak ettim seni..

bende merak ediyorum bakalımm ne olduu

aymasev sende şekermi vardı cnm :?benim arkadaşımdada bebek düşünürken yapılan testte çıktı ortaya ve ilk aşılamasında hamile kaldı şükür şimdi sıkıntı yok ama hamileliği boyunca çok sık gitti kontrle

selam arkadaslar rapunzelcan, aymesev,lavinya ve diger arkadaslarım nasılsınız tedaviler nasıl gidiyr.allhım hepinize hayırlı evlatlar versin sizler için dua ediyorum. allhım bnm sesimi duydu inş. sizin sesinizide duyar. bu arada bilmeyen arkadaslr için söylüyrm. 2 buçuk aylık hamileyim tedavi gördüm.rahim filmi cekildigim ay hamile kaldım.aranızda rahim filmi cektrmeyen varsa tavsye ederim.dr.umunda dedgi gbi rahim filminden snra hamile kalma olasılıgı yüksek.allh yardımcınız olsun dualrım szinle.

ayy çok tşk ederim canımsınn ya ben uzun zaman devam edicem sanırım umarım çok sürmez sıkıldım sürekli ilaç içmekten

- - - Updated -

bende merak ediyorum bakalımm ne olduu[/QU
Arkadaşlar dün açık kahve krem tonunada çok afedersiniz peçeteyle silice yine vardı ama bugün yok Emel canm galiba stresten dolayı ara lekelenme diye düşünüyorum.çünkü ne kasık ağrısı ne göğüs ağrısı hiçbirşey olmadı, ne adet belirtisi ne de gebeliği gösteren hiçbir değişik belirti aşamadım pat diye birden biere geldi sade bir damla idi dünde dediğim gibi anca silince açık kahve daha çok krem tonlarında gördüm bugünde gçti zaten.tüp bebek için bayağı düşnmüştüm bebeği bu ay ondan kaynaklı lekelenmeydi bence.aymesevciğim canmım benm sen ne yapıyorsun tsh yüksekti demi ilaç felan ne yaptın şeker direnci içinde tekrar kontrole gittin mi?

ayyy inşallah canım yerleşme kanamasıdır,bizi habersiz bırakma canım :) dualarım seninle
teşekkür edrim canım en kabul görünen dua bir müslümanın başka bir tanımadığı müslüman kardeşi hakkında yaptığı duaymış, herzaman birbirimize dua edelim.Rabbim Seni, Aymesev'i, Emel'i ve bütün isteyen arkadaşları bebek sevgisinden, annelik duygusundan mahrum etmesin, tez zamanda kavuştursun inş bebeklerimize...

yazdıklarını okudum tubacımm inş gelmiştir bebişin inş yerleşme kanamasıdır bebişin sürpriz yapsın bana bebişimin yaptığı gibi aşılamaya gitmeden kendi geldi inş senin de öle olur dualarım seninle :)
evlilik yıldönümümüze 2 hafta var böyle bir süpriz yapsada bebeğim gesede eşime en güzel hediyeyi versem ne güzel olur... ama yok sanırım boşuna umut etmekte çok zor, onun için kendi kendime YİNE BAŞKA BAHARA KALDI TUĞBA diyorum.O değilde sökmedi de tüp bebek için gidecektim yani yine beklemede kaldım,neyse hayırlısı olsun inş

Geri