Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

benim denemeler negatif cnm.malesef tutmadı.buaralar tedaviye ara verdik.agnucaston kullanıyorum adetlerim düzenli gelsin diye..hakkımızda hayırlısı

merhaba ; ben de pko hastasıyım 3 gün önce klomen tablete başladım cumartesiye kadar içeceğim sonra salı günü doktora kontrole gideceğim rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıklı hayırlı bedeni ruhu sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese

merhaba ; ben de pko hastasıyım 3 gün önce klomen tablete başladım cumartesiye kadar içeceğim sonra salı günü doktora kontrole gideceğim rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıklı hayırlı bedeni ruhu sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese
hayırlısı olsun hakkında bihter inşallah güzel haberlerinide yazarsın.biraz yorucu oluyo tedavi görmek ama inşallah sonu güzel olur.

mrb bende yeni uyeyim inslh doğru yere yazıyorum.bende günde iki tane klomen kullandım ayın 5 de kontrolum vardı iki yumurta oluşmuş 20.6 ve 21.8 aynı gun catlatma ignesi oldum ve beklemedeyim.Birde estrofem ve crinone verdi,catlatma ignesi oldugum gun kullanmaya basladim bu ikinci ayım klomenle tutar mı acaba bu ay ;(

Geri