Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

cnm ben ilkinde17 mm kaldım şuan 3 haftalık eşinin spermi kuvvetli ise hareketli ise hele ikiside çatlar çift yumurta ikizi bile olabilir ... inşallah kalırsın ...

biri bana yardımcı olabilir mi 2 gün önce çatlatma iğnesi vurundum.. kaç gün boyunca ve ne kadar aralıkla ilişkiye girmeliyim birde çatlatma iğnesi devlet hastanesinden raporla alınır mı ve hangi aşamadan sonra bu iğne uygulanır

Bu haftayı değerlendirin hayatım, bir gün deneyip bir düna ra verin. Sperm hareketliliği ve sayınız yüksekse her gün de olur. Özellikle 36. saatin öneminden bahsedilir hep.Hadi inşallah tutturursunuz

biri bana yardımcı olabilir mi 2 gün önce çatlatma iğnesi vurundum.. kaç gün boyunca ve ne kadar aralıkla ilişkiye girmeliyim birde çatlatma iğnesi devlet hastanesinden raporla alınır mı ve hangi aşamadan sonra bu iğne uygulanır

cnm ben 25 mart adettim adetin 5. gün klomen kullandım 6 nisan 8nisan 10 nisan eşimle beraber olduk 7 nisan sabah 9:30 da ovitrelle vuruldum ama ovulasyonunu hesapla kesinlikle gün aşırı yani birgün ara ver şuan 3 hafta3 gün olacak hamileyim 15 nisan akşamı tam 3 haftalıkken kan testinde çıktı inşallah bebeğim tutunur 2 hafta sonra doktorda belli olur senin içinde hayırlısı olsun

sabah doktordan geldim. yumurtanın çatladığını söyledi ama gebelik varmı yokmu daha belli olmaz dedi. ne zaman öğrenebilirim acaba bunu çok merak ediyorum. birde progesteron için kan tahlili yaptırdım onunda sonucunu yarın alıcam.

Çatlamadan tam 14 gün sonra kanda gebelikyaptırabilirsin hayatım. Hadi inaşşalh bebeğin gelmştir.

sabah doktordan geldim. yumurtanın çatladığını söyledi ama gebelik varmı yokmu daha belli olmaz dedi. ne zaman öğrenebilirim acaba bunu çok merak ediyorum. birde progesteron için kan tahlili yaptırdım onunda sonucunu yarın alıcam.

inşallah... kasıklarımda ara ara sancılar oluyor biraz da mide bulantası tabi psikolojik olabilir :) 1 hafta daha beklemem gerek o zaman....

kızlar ya ben yanlış yaptım o zaman çatlatma iğnesini vurundugum günde dahil olmak üzere günde 2 kere ilişkiye girdim eşimle yanlış olmuş o zaman demi. ama doktor 3 gün boyunca ilişkiye gir dedi bende günde 2kere girdim.

Canım benim her şey allahtan benim arkadaşım bir gece denedi yalnızca, bir kez tuttu. Spermler en azından 48 saat hatta 5 güne kadar yaşayabiliyor. NAsip artık. İnşallah olur, ama olmazsa da bir dahaki ay doktoruna danış doğru zamanlama çok önemliçünkü.
kızlar ya ben yanlış yaptım o zaman çatlatma iğnesini vurundugum günde dahil olmak üzere günde 2 kere ilişkiye girdim eşimle yanlış olmuş o zaman demi. ama doktor 3 gün boyunca ilişkiye gir dedi bende günde 2kere girdim.

Geri